Pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Jono Kazlausko treniruojama ir dviejų lietuvių atstovaujama Maskvos CSKA (3/1) ekipa, kuri svečiuose 77:64 (12:20, 22:15, 20:11, 23:18) pranoko Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (1/3) komandą.

Darjušas Lavrinovičius dėl nugaros skausmų nerungtyniavo.

Tuo tarpu Ramūnas Šiškauskas per 25 minutes pelnė 16 taškų (dvitaškiai 5/5, tritaškiai 2/2), atkovojo 4 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, blokavo du metimus, du sykius prasižengė ir perėmė vieną kamuolį.

Nugalėtojams Andrejus Kirilenko surinko 19 taškų ir sugriebė 9 kamuolius, Aleksejus Švedas pridėjo 14 taškų, Milošas Teodosičius ir Nenadas Krstičius - po 8.

Pralaimėjusiems Kelvinas Riversas pelnė 19 taškų, Ali Traore pridėjo 17.