Italijos pirmenybių pusfinalio trečiosiose rungtynėse Sienos „Montepaschi“ klubas su dviem lietuviais svečiuose 68:56 (16:20, 13:11, 16:11, 23:14) nugalėjo Donato Motiejūno atstovaujamą Trevizo „Benetton“ ekipą ir laimėjo seriją 3:0.

Rimantas Kaukėnas per 22 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Kšyštofas Lavrinovičius ant parketo praleido 31 minutę, per kurią įmetė 15 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 8/12 baudos metimai), sugriebė 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 10 pražangų, 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Taškais lietuvį pranoko tik Bo Mc Calebbas, kurio sąskaitoje 17.

26 minutes žaidęs D.Motiejūnas surinko 10 taškų (1/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/5 baudos metimai), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo ir išnaudojo asmeninių pražangų limitą.

Pralaimėjusiems Devinas Smithas pelnė 15, Alessandro Gentile pridėjo 11 taškų.