Triuškinantį pralaimėjimą Baltijos krepšinio pirmenybių (BBL) Elito divizione patyrė Prienų „Rūdupis“, svečiuose 62:86 (14:17, 16:23, 10:25, 22:21) nepasipriešinęs Tartu „Rock“ ekipai.

„Rūdupis“ po šių rungtynių savo sąskaitoje turi 10 pergalių ir 6 pralaimėjimus. „Rock“ kraityje - 11 laimėjimų ir 5 nesėkmės.

Jau pirmojoje mačo dalyje estai buvo nesvetingi svečiams iš Lietuvos. Po pirmųjų dviejų kėlinių „Rock“ pirmavo solidžiu 10 taškų skirtumu - 40:30. Visgi po pertraukos išsisklaidė visos „Rūdupio“ viltys pakovoti dėl pergalės. Tartu ekipa dar labiau atitrūko ir varžovams nebepaliko jokių šansų.

„Rock“: Giorgi Tsintsadze 18, Callistus Eziukwu (6 atk. kam.) ir Asko Paade po 14.

„Rūdupis“: Povilas Butkevičius 19 (13 atk. kam.), Adas Juškevičius 15 (0/5 trit.), Evaldas Dainys 11 (6 kl.), Vytenis Lipkevičius 7 (1/6 trit., 6 atk. kam.).