Kipre vykusio Europos jaunimo (iki 20 metų) sunkiosios atletikos čempionato svorio kategorijoje per 105 kg Lietuvos atstovas Vincas Šlevinskis šeštadienį iškovojo bronzos medalį.

20-metis lietuvis dvikovėje surinko 357 kg (rovimas - 166 kg/stūmimas - 191 kg).

Nugalėjo 20-metis armėnas Haikas Hakobianas - 390 kg (180/210), o sidabro medalis atiteko 20-mečiam lenkui Krzysztofui Klickiui - 366 kg (165/201).

V. Šlevinskis rovimo rungtyje užėmė antrąją, o stūmimo rungtyje - trečiąją vietas.

Šioje svorio kategorijoje dalyvavo tik penki atletai.

Svorio kategorijoje iki 105 kg 18-metis Algimantas Trajanauskas tarp vienuolikos dalyvių buvo penktas. Jis dvikovėje surinko 362 kg (162/200).

Nugalėjo 20-metis Rusijos atstovas Jurijus Tegkajevas - 375 kg (165/210). Antrąją vietą užėmė Ukrainos, trečiąją - Lenkijos, o ketvirtąją - Gruzijos atstovai.

A. Trajanauskas rovimo rungtyje užėmė šeštąją, o stūmimo rungtyje - penktąją vietas.