Trečiąją pergalę Eurolygos TOP–16 etapo G grupėje iškovojo ir didžiulį žingsnį stipriausiųjų komandų aštuoneto link žengė Tomo Pačėso vadovaujama Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa, kuri namuose po atkaklios kovos 88:81 (20:25, 28:18, 16:26, 24:12) palaužė pirmąją nesėkmę patyrusią Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA komandą.

Rusijos čempionai sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (20:10), tačiau amerikiečių vedino aikštės šeimininkai antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių jau turėjo penkių taškų pranašumą – 48:43.

Viskas šiose rungtynėse sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui CSKA dar pirmavo penkiais taškais (71:66), tačiau Lenkijos čempionai atsakė spurtu 10:0 ir pabėgo į priekį – 76:71. Likus žaisti pusantros minutės aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko (84:77) ir pranašumo neišleido iki pat susitikimo pabaigos – 88:81.

R. Šiškauskas per 33 minutes pelnė 19 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 4/8, baudos 1/3) taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 sykius suklydo, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei 4 sykius pažeidė taisykles.

„Asseco Prokom“: D. Loganas 22, Q. Woodsas 19, J. Jagla 18 (7 atk. kam.), R. Varda 15 (6 atk. kam.)

CSKA: T. Langdonas 20, R. Šiškauskas 19, A. Kaunas ir V. Chriapa – po 13, J. R. Holdenas 9.