Po septintosios Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių varžybų dienos – penktadienio – medalių lentelėje lyderės poziciją išsaugojo JAV rinktinė. Jos atletai jau iškovojo po šešis aukso ir sidabro bei aštuonis bronzos medalius.

Į antrąją vietą iš trečiosios pakilo Norvegijos sportininkai, turintys penkis aukso, tris sidabro ir du bronzos medalius. Į trečiąją vietą iš antrosios nukrito Vokietijos atletai, iškovoję keturis aukso, penkis sidabro bei keturis bronzos medalius.

Penktadienį buvo išdalyti keturi medalių komplektai. Du aukso medalius iškovojo Norvegijos, po vieną – Didžiosios Britanijos ir Kanados atstovai.

Per septynias varžybų dienas išdalyti 38 medalių komplektai iš 86. Medalius jau iškovojo 26 šalių sportininkai (aukso – 16).

25-26. Slovėnija 0 0 1 1.

Pastaba. Biatlono varžybų vyrų 20 km lenktynėse du sportininkai iškovojo sidabrą