Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiami 20-ojo turo mačai. Po dviejų lygiųjų iš eilės itin sunkią pergalę pasiekė čempionato lyderė Londono „Chelsea“, kuri savo aikštėje 2:1 (0:1) palaužė „Fulhamą“.

Londono klubų derbis „Stamford Bridge“ stadione prasidėjo labai netikėtai, nes jau 4 min. po sumaišties šeimininkų baudos aikštelėje „Fulham“ saugas Zoltanas Gera nuginklavo Petrą Čechą ir išvedė savo komandą į priekį – 1:0.

Vis dėlto paskutiniu metu smarkiai buksuojantys „Chelsea“ futbolininkai nesiruošė pasiduoti ir antrajame kėlinyje per dvi minutes rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė: iš pradžių 73 min. gražiu smūgiu galva pasižymėjo Didier Drogba, o 75 min. apmaudų įvartį į savo vartus įsimušė  „Fulham“ gynėjas Chrisas Smallingas – 2:1.

Kitose rungtynėse svarbią pergalę iškovojo „Tottenham Hotspur“ vienuolikė, namuose 2:0 (1:0) įveikusi „West Hamą“ ir pakilusi į ketvirtą vietą.

Tuo tarpu turtingasis „Manchester City“ klubas svečiuose 3:0 (1:0) sudorojo lygos naujokus „Wolverhamptono“ žaidėjus ir padovanojo savo naujajam treneriui iš Italijos Roberto Mančini antrąją pergalę iš eilės bei šoktelėjo į penktąją turnyrinės lentelės poziciją.

Visų pirmadienio rungtynių rezultatai ir statistika:

„Tottenham Hotspur“ – „West Ham“ 2:0 (1:0).

Įvarčiai: 11 min. L. Modričius 1:0, 81 min. J. Defoe 2:0.

„Blackburn Rovers“ – „Sunderland“ 2:2 (0:0).

Įvarčiai: 52 min. D. Bentas 0:1, 53 min. M. G. Pedersenas 1:1, 65 min. D. Bent 1:2, 77 min. E. H. Dioufas 2:2.

„Chelsea“ – „Fulham“ 2:1 (0:1).

Įvarčiai: 4 min. Z. Gera 0:1, 73 min. D. Drogba 1:1, 75 min. C. Smallingas (į savo vartus) 2:1.

„Everton“ – „Burnley“ 2:0 (0:0).

Įvarčiai: 83` [1-0] J. Vaughanas 1:0, 90 min. S. Pienaaras.

„Stoke City“ – „Birmigham City“ 0:1 (0:0).

Įvartis: 50 min. C. Jerome 0:1.

„Wolverhampton“ – „Manchester City“ 0:3 (0:1).

Įvarčiai: 33 min. C. Tevezas 0:1, 69 min. J. Garrido 0:2, 86 min. C. Tevezas 0:3.