Ralio "Šilko kelias" septintajame etape penktadienį Turkmėnijoje Lietuvos atstovas Benediktas Vanagas su šturmanu Sauliumi Jurgelėnu, važiuojantys "OSCar" automobiliu, užėmė penktąją vietą.

Lietuvių ekipažas nusileido tik keturiems lenktynininkams, atstovaujantiems gamyklinei "Volkswagen" komandai.

Nugalėjo Kataro lenktynininkas Naseras Al-Atija (Nasser Al-Attiyah, "Volkswagen"). Jis 345 km greičio ruožą įveikė per 3 val. 24 min. 36 sek. Antras finišavo sukart pasaulio ralio čempionas ispanas Karlosas Sainsas (Carlos Sainz), trečias - amerikietis Markas Mileris (Mark Miller), o ketvirtas - šiemet Argentinoje ir Čilėje vykusio dakaro ralio nugalėtojas PAR atstovas Ženjelis de Vijersas (Giniel De Villiers).

B. Vanagas ir S. Jurgelėnas nuo nugalėtojo atsiliko 38 min. 46 sek.

Antanas Juknevičius, važiuojantis kartu su Kazachstano atstovu Andrejumi Stepanovu ("Bowler"), užėmė 15-ąją vietą (+1:36.04), o Arūno ir Aurimo Lekavičių ekipažas ("Mitsubishi") - 27-ąją (+3:15.18).

Ralio lyderiu išliko N. Al-Atija. Antrąją vietą užima K. Sainsas (+4.56), trečiąją - M. Mileris (+22.03).

B. Vanagas ir S. Jurgelėnas iš devintosios vietos pakilo į aštuntąją. Jie nuo lyderio atsilieka 5 val. 45 min. 46 sek.

A. Juknevičius ir A. Stepanovas užima 14-ąją (+10:08.49), o Lekavičiai - 32-ąją (+79:53.40) vietas.

Sunkvežimių klasėje pirmauja Rusijos atstovas Firdausas Kabirovas ("Kamaz"). Antrąją vietą užima olandas Gerardas de Rojus (Gerard De Rooy, "Iveco", +52.58).

Per devynias maratono dienas dalyviai iš viso įveiks 4,5 tūkst. kilometrų trasą. Paskutinieji du etapai šeštadienį ir sekmadienį vyks Karakumų dykumoje. Varžybos baigsis Turkmėnijos sostinėje Ašchabade.