Aštuntą pergalę tryliktose Rusijos pirmosios futbolo lygos čempionato rungtynėse iškovojo bei iš penktosios vietos į ketvirtąją dvidešimt dviejų komandų turnyre pakilo Benjamino Zelkevičiaus treniruojama Kaliningrado "Baltika" (26 tšk.) vienuolikė, kurioje žaidžia ir trys lietuviai.

Antradienį namie, stebint 8000 žiūrovų ,Kaliningrado futbolininkai 4:0 (2:0) sutriuškino Saransko "Lisma-Mordovija" (XX vieta - 7 taškai) komandą.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkų gretose žaidęs Artūras Steško buvo įspėtas (26 min.), o jo brolis Igoris rungtyniavo nuo 75-os minutės. Andrius Jokšas "Baltika" gretose aikštėje pasirodė 62-ą mačo minutę.

Dešimtą nesėkmę XIV turo mače patyrė Toljačio "Lada" (XIX vieta - 8 tšk.) su Nerijumi Barasa, antradienį Sankt Peterburge 0:2 (0:1) turėjusi pripažinti penktąją poziciją užimančių "Dinamo" (25 tšk.) futbolininkų pranašumą.

Lietuvis šiose rungtynėse žaidė iki 70-os minutės.

Dvidešimt pirmąją vietą su 6 taškais užimanti Tado Gražiūno ir Artūro Fomenkos Astrachanės "Volgar-Gazprom" ekipa Permėje 0:1 (0:1) pralaimėjo "Amkar" (XIII vieta - 19 tšk.) futbolininkams.

T. Gražiūnas žaidė visas rungtynes ir buvo pripažintas geriausiu svečių ekipos futbolininku. A. Fomenka rungtyniavo nuo 59-os minutes.

Penktą pergalę iškovojo vienuoliktoje vietoje esanti Voronežo "Fakel-Voronež" (19 tšk.) vienuolikė, kurios sudėtyje vėl nežaidė Andrius Sriubas. Voronežo komanda antradienį namie 2:1 (1:0) įveikė Lipecko "Metalurg" (XIV vieta - 18 tšk.) futbolininkus.

Turnyre pirmauja 30 taškų po 14 mačų turintys Tomsko "Tom" futbolininkai, kurie namie rungtynes su Chabarovsko "SKA-Energija" (VI vieta - 24 tšk.) baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Rusijos pirmosios futbolo lygos XV turo mačai bus žaidžiami birželio 2-ąją.