Įspūdingai tiksliai iš toli atakavę Belgrado „Partizan“ krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etape. Serbijos čempionai antrosiose G grupės rungtynėse namuose 84:76 (27:16, 23:26, 18:15, 16:19) įveikė antrąją nesėkmę iš eilės patyrusią Romos „Lottomatica“ ekipą.

Belgrado krepšininkai jau antrosiose rungtynėse iš eilės per pirmus du kėlinius pademonstravo tikrą tolimų metimų šou. Prieš savaitę vieną po kito siuntę tritaškius į „Panathinaikos“  krepšį, serbai ir šiose rungtynėse po dviejų kėlinių jau buvo pataikę 9 tolimus metimus iš 13.

Nors antroje rungtynių pusėje aikštės šeimininkų tolimų metimų pataikymo procentas gerokai sumažėjo (1 tikslus metimas iš 6), „Partizan“ ekipa sėkmingai išlaikė įgytą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 84:76.

„Partizan“: U.Tropkovičius 20 (tritaškiai 6/8), N.Veličkovičius 19 (tritaškiai 3/4, 10 atk. kam.), S.Lasme 13, M.Tepičius 9.

„Lottomatica“: P.Brezecas 19 (dvitaškiai 8/9), S.Bečirovičius 17 (baudos 13/14), A.Hutsonas 13, I.Jaaberas 11.