Lietuvos jaunimas (iki 20 metų) tęsia sėkmingą pasirodymą Europos čempionate Latvijoje. Mūsiškiai antrose rungtynėse rezultatu 88:69 (24:17, 15:12, 29:14, 20:26) nugalėjo kroatus ir tapo A grupės lyderiais.

Jau dvikovos pradžioje lietuviai po kelių sėkmingų atakų įgijo pranašumą 7:1, tačiau sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes kroatai išlygino rezultatą (7:7). Martyno Gecevičiaus vedama jaunimo rinktinė spurtavo 8:0, o likus žaisti 3 minutes Pranas Skurdauskas dvitaškiu padidino pranašumą iki dviženklio - 19:9. Po pirmojo kėlinuko mūsiškiai pirmavo 24:17.

Antrajame kėlinuke lietuviai nemažino ritmo ir neleido varžovams mažinti skirtumo. Nors žaidimas buvo gana nerezultatyvus, Luko Brazdauskio tritaškis padidino Lietuvos persvarą iki 12 taškų (37:25), o ilsėtis ekipos išėjo mūsiškiams pirmaujant 39:29.

Po didžiosios petraukos mūsiškiai sunkiai įsibėgėjo, bet vienas Šarūno Vasiliausko ir du M.Gecevičiaus tritaškiai padidino Lietuvos pranašumą iki 17 taškų - 52:35. Antroje kėlinuko pusėje kroatai ėmė klysti, o kelis kamuolius iš eilės perėmę lietuviai sėkmingai užbaigė atakas ir likus žaisti 3 minutes mūsiškių pranašumas išaugo iki 21 taško - 58:37.

Trečiojo kėlinuko viduryje abu Lietuvos vidurio puolėjai P.Skurdauskas ir V.Čepukaitis buvo priversti atsisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio dėl keturių asmeninių pražangų, tačiau Lietuvos žaidimas nebuksavo. Ketvirčio pabaigoje tritaškį ir dvitaškį pataikė Adas Juškevičius ir prieš lemiamą kėlinuką lietuviai turėjo triuškinantį 25 taškų pranašumą 68:43.

Paskutinį kėlinuką lietuviai pradėjo atsipalaidavę, aikštelėje nebuvo startinio penketuko žaidėjų ir tuo pasinaudoję kroatai ėmė mažinti atsilikimą. Sužaidus 4 minutes Lietuvos jaunimas pirmavo 20 taškų skirtumu (77:57). Mūsiškių pranašumas buvo sumažėjęs iki 16 taškų, bet rungtynes lietuviai laimėjo įtikinamu 19 taškų skirtumu - 88:69.

Lietuva: M.Gecevičius 18 (dvitaškiai 6/7, tritaškiai 2/4, 5 atk.kam.), A.Juškevičius 17, L.Brazdauskis 13, R.Ūzas 8 (6 atk.kam.), E.Zabas, P.Skurdauskas ir V.Čepukaitis - po 6, Š.Vasiliauskas (4 rez.perd.) ir V.Lipkevičius - po 5, Ž.Janavičius 0 (4 atk.kam., 6 rez.perd.).

Kroatija: T.Petani 13, M.Bilanas 12 (6 atk.kam.), L.Klarica (5 rez.perd.), Z.Sakičius ir M.F.Vukicevičius - po 8.