Penktą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono mače iškovojo Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas, trečiadienį namuose 121:85 (34:26, 18:20, 43:17, 26:22) sutriuškinęs Vašingtono "Wizards" ekipą su Dariumi Songaila.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidusio Ž. Ilgausko sąskaitoje - 24 taškai, 6 po krepšiais atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokuoti varžovų metimai bei 3 pražangos. Per 29 žaidimo minutes lietuvis pataikė visus 10 dvitaškių bei realizavo 4 baudų metimus iš 5, o visą ketvirtąjį kėlinį ilsėjosi.

D. Songaila į arenos šeimininkų krepšį įmetė 8 taškus, po krepšiais sugriebė 6 kamuolius, atliko 6 perdavimus, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo bei surinko 4 pražangas. Per 25 su puse minutės jis pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei abu baudų metimus.

23 taškus nugalėtojams pelnė LeBronas Jamesas, 18 - Drew Goodenas (10 atkovotų kamuolių), 15 - Devinas Brownas, 13 - Aleksandras Pavlovičius.

Vašingtono komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Brendanas Haywooodas (11 tšk.), Caronas Butleris, Antawnas Jamisonas ir Rogeris Masonas (po 10 taškų).

Trečiadienio mače Klivlendo ekipa pasiekė iškart keturis šio sezono rekordus - laimėjo didžiausiu (36) taškų skirtumu, atliko daugiausiai (39) rezultatyvių perdavimų, per kėlinį įmetė daugiausiai (43 taškų) bei varžovų krepšį atakavo 56 proc. taiklumu.

Praėjusio NBA sezono Rytų konferencijos čempionai "Cavaliers" krepšininkai Centriniame pogrupyje su 23 pergalėmis ir 18 pralaimėjimų tebėra antri, o "Wizards" (22/18) komanda antrąją vietą užima Rytų konferencijos Pietyčių pogrupyje.