George'o vedama „Clippers“ susigrąžino serijos pranašumą

Paulo George‘o vedama Los Andželo „Clippers“ komanda Vakarų konferencijos pusfinalyje iškovojo antrąją pergalę, kurie 113:107 (33:32, 24:27, 27:29, 29:19) įveikė Denverio „Nuggets“ ir serijoje pirmauja 2:1.

P.George‘as nugalėtojams pelnė 32 taškus, Kawhi Leonardas įmetė 23 ir atkovojo 14 kamuolių.

Pralaimėjusiems Nikola Jokičius surinko 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, nors prieš dvikovą buvo abejojama dėl jo rungtyniavimo.

Ketvirtosios rungtynės vyks trečiadienį.

Antrajame kėlinyje „Clippers“ komanda atsiliko 12 taškų, o paskutiniame ketvirtyje dar turėjo septynių taškų deficitą. Tada klubas spurtavo 8 – 0 ir po Lou Williamso tritaškio persvėrė rezultatą 98 – 97.

Likus žaisti 3:51 minutei „Clippers“ dar pirmavo vienu tašku, bet tada komanda įmetė septynis be atsako, atitrūko 111 – 103 ir per likusias 1:17 minutes pergalės nepaleido.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (12 atk. kam.), Michaelas Porteris 18 (10 atk. kam.), Jamalas Murray 14 (9 atk. kam.), Jerami Grantas ir Paulas Millsapas po 11.

„Clippers“: Paulas George‘as 32, Kawhi Leonardas 23 (14 atk. kam.), Marcusas Morrisas 12, Montrezlas Harrellas 11, Lou Williamsas 10.