Marijampolės „Sūduva“ 16-ojo Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynėse namie 4:1 (0:1) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

Tai buvo 13-oji čempionų pergalė, leidusi sugrįžti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. „Sūduva“ turi 39 taškus, o antras žengiantis Vilniaus „Žalgiris“ 37-is.

25-ąją mačo minutę Devidas Dobrecovas baudos aikštelėje parideno kamuolį Tadui Labukui, kuris smūgiu vienu lietimu išvedė „Atlantą į priekį.

57-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai po perdavimo iš kairiojo krašto nuo varžovo atitrūkęs Sandro Gotalas tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Netrukus tas pats S.Gotalas atliko rezultatyvų perdavimą, o iš arti pasižymėjęs Mihretas Topčagičius išvedė „Sūduvą“ į priekį 61 min.

Po dar vieno S.Gotalo rezultatyvaus perdavimo pranašumą 86 min. padvigubino Andro Švrljuga. 89 min. M.Topčagičius buvo išvestas į akistatą su vartininku ir nesunkiai pelnė savo antrą įvartį.