REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Kai telefone yra 16 GB operatyviosios atminties ir „Snapdragon 8 Plus Gen 1“ procesorius, norisi kuo greičiau jį įjungti, vienu metu paleisti keliolika programėlių, dar kokį nors labai daug išteklių reikalaujantį žaidimą ir pasižiūrėti „o kas dabar bus?“ Ne vienas telefonas esant tokiai dozei smarkiai užkaistų, pradėtų strigti, bet tik ne „OnePlus 10T“ – vienas našiausių telefonų rinkoje.

Kai telefone yra 16 GB operatyviosios atminties ir „Snapdragon 8 Plus Gen 1“ procesorius, norisi kuo greičiau jį įjungti, vienu metu paleisti keliolika programėlių, dar kokį nors labai daug išteklių reikalaujantį žaidimą ir pasižiūrėti „o kas dabar bus?“ Ne vienas telefonas esant tokiai dozei smarkiai užkaistų, pradėtų strigti, bet tik ne „OnePlus 10T“ – vienas našiausių telefonų rinkoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Daug dirba ir nekaista

Paprastai telefonų apžvalgos prasideda nuo įrenginio dizaino aptarimo (tik ką šiais laikais aptarinėti, kai jie visi panašūs), bet aš pradėsiu nuo esminių dalykų. Visų pirma verta atkreipti dėmesį į procesorių „Snapdragon 8 Plus Gen 1“. Jis labai galingas ir bene geriausias, kokį galėjo turėti šiais metais išleisti telefonai. Jau senesnė šio procesoriaus versija gavo „monstro“ titulą, o naujausioji „Plus“ versija pasižymi ne tik 10 proc. didesniu našumu, bet ir 30 proc. didesniu energijos naudojimo efektyvumu. Tačiau vien gero procesoriaus neužtenka – reikia mokėti jį išnaudoti. Turiu pasakyti, kad telefono „OnePlus 10T“ kūrėjai šią užduotį tikrai puikiai atliko – „Snapdragon 8 Plus Gen 1“ dirba patikimai ir stabiliai.

REKLAMA

Antra, didelis vienu metu veikiančių programėlių skaičius reikalauja daug išteklių, tad telefonas pradeda kaisti. Tačiau „OnePlus 10T“ nekaista. Labai intensyviai dirbdamas jis šiek tiek įšyla, bet tikrai neįkaista tiek, kad pradėtum nerimauti. Tuo pasirūpina unikali šilumos išsklaidymo sistema „OnePlus Cryo-Velocity“. Bene labiausiai naujojo procesoriaus galią bei aušinimo sistemos efektyvumą pajus tie, kas nuolat žaidžia žaidimus ir tuo užsiima ilgesnį laiką be pertraukos.

REKLAMA
REKLAMA

Be aukščiausios klasės JAV korporacijos „Qualcomm“ procesoriaus mano bandytas „OnePlus 10T“ modelis turėjo 16 GB operatyviosios atminties ir 256 GB pastoviosios atminties. Nors „microSD“ kortelės lizdo nėra, bet tiek atminties turinčiame telefone jo ir nereikia – vis tik tai telefonas, o ne išorinis atminties diskas.

Greitas įkrovimas, ryškus ekranas

Džiugina ir greitasis „OnePlus 10T“ įkrovimas: vos 5 minutės ir išmanusis telefonas jau įkrautas iki 30 proc., o po 20 minučių „OnePlus 10T“ jau visiškai įkrautas (reali trukmė atitinka deklaruojamą). O tam, kad telefonas dirbtų visą dieną, krauti jį tereikia 10 minučių. 150 W galios kroviklis, nors ir masyvus, labai greitai aprūpina 4 800 mA/h talpos telefono bateriją energija. Tiesa, nėra belaidžio įkrovimo, bet man jis būtinas laikrodyje, o ne telefone.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vartotojams patiks ir 2 412 x 1 080 px raiškos ekranas, kurio maksimalus atsinaujinimo dažnis 120 Hz. Telefonas gali reguliuoti dažnį (60, 90 ir 120 Hz) pagal tai, ką darote, taupydamas baterijos energiją.

Gal šis ekranas ir nėra pats ryškiausias rinkoje, tačiau rugpjūtį, kai bandžiau telefoną ir dvi savaites be paliovos švietė saulė, nustatęs didžiausią ryškumo lygį problemų su vaizdu neturėjau net tada, kai saulės spinduliai krito tiesiai į ekraną. Ekrano vaizdai – puikūs, spalvos – natūralios, jokių iškraipymų nėra. Pirštų atspaudų skaitytuvas, esantis apatinėje ekrano dalyje (prie naujos man padėties teko priprasti) – jautrus, veikia tiksliai ir greitai. Tai vienas geriausių mano matytų telefono ekranų.

REKLAMA

Kameros: gerai, bet ne idealiai

Pažiūrėję į „OnePlus 10T“ nugarėlę pamatysite įspūdingai atrodantį kamerų bloką. Jame yra 50 MP pagrindinė kamera su optinio stabilizavimo funkcija, 8 MP plačiakampė kamera ir 2 MP makrokamera. Priekyje – 16 MP asmenukių kamera.

„OnePlus 10T“ pagrindinę kamerą galėčiau apibūdinti taip: esant geram apšvietimui – nuotraukos geros, esant prastam apšvietimui kartais reikia padaryti keletą nuotraukų, kad rezultatas būtų geresnis. Net jei apšvietimas vidutinio intensyvumo, judantys objektai nuotraukose yra ryškūs. Naktiniam fotografijos režimui labai didelių priekaištų neturiu.

REKLAMA

Nuotraukų spalvos – natūralios, gal tik šiek tiek per sodrios, todėl galima į tai nekreipti dėmesio. Detalumas – tinkamas, o stabilizatorius veikia gerai. Ryškumo ir detalumo problemos išryškės, jei norėsite atsispausdinti didžiulį plakatą, bet ar tikrai iš telefono reikia reikalauti tokių fotografinių gebėjimų, kokius turi profesionalūs veidrodiniai fotoaparatai?

Plačiakampę ir makrokamerą vertinu vidutiniškai.

Dizainas

Bendrovei „OnePlus“ būdinga neapkrauto, „lengvo“ dizaino filosofija, t. y. minimalizmo ir paprastumo siekis, išlaikant geriausią naudotojo patirtį ir aukščiausią našumą. Naujojo telefono korpusas yra „unibody“ konstrukcijos, puikiai jaučiamas rankoje, kamerų blokas labai gražiai įsilieja į telefono nugarėlę. Gamintojas siūlo dvi nugarėlės spalvų versijas: juodą matinę ir unikalaus atspalvio blizgią žalsvą. Ir nors nesu žalios spalvos gerbėjas, būtent žalsva nugarėlė man labai patiko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rašydamas apie dizainą negaliu nepaminėti ir pakuotės – fantastiškai atrodančios raudonos dėžutės. Jei kam nors pirksite šį telefoną dovanų, tai taip ir dovanokite – be dovanų maišelio ar kitos pakuotės, paslepiančios visą žavesį.

Kam skirtas?

„OnePlus 10T“ nėra tas išmanusis telefonas, kuris būtinai turi patikti visiems. Jis tikrai labai patiks tiems, kurie vertina itin našų, o svarbiausia, ir stabilų telefono darbą, neįtikėtinai greitą įkrovą, ilgai veikiančią bateriją ir puikų ekraną. Vertinat šias savybes „OnePlus 10T“ yra ne tik savo klasės lyderis, vadinasi, ir jo kaina yra „išmintinga“. Tie, kas iš telefono kamerų reikalauja labai daug, šiame telefone (kaip ir daugelyje kitų) greičiausiai neras to, ko ieško.

REKLAMA

Be abejo, šis išmanusis telefonas – žaidėjų rojus, jie labiau apsidžiaugs sužinoję, kad aparate yra „OnePlus HyperBoost“ žaidimų modulis, užtikrinantis sklandesnį žaidimą.

Bet ne tik žaidėjams: jei jūs vertinate sklandų telefono darbą esant bet kokioms sąlygoms ir bet kokiai apkrovai, „OnePlus 10T“ yra toks, kuris parodys, kad darbas – ne iššūkis, o įprastas, lengvai įveikiamas procesas.

Apžvalgą atliko nepriklausomas žurnalistas R. Kažimėkas

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų