Lėktuvo tualetai yra sujungti į bendrą tualetų sistemą. Priešingai nei teigia pasenę, bet vis dar gyvi mitai, atliekos nėra išpilamos, o yra kaupiamos lėktuvo apačioje esančiame rezervuare, kuris yra ištuštinamas oro uoste. Taigi, vienas gedimas gali sugadinti visą sistemą. Taip yra nutikę. Kartą vienam keleiviui neatsakingai pasielgus su tualetu buvo sugadinta visa sistema ir dezinfekcinis skystis pradėjo lietis į lėktuvo kabiną.
Iš Niujorko į Sietlą skrendantys keleiviai neturėjo dėl ko nerimauti, nes skrydis nevėlavo, o oras buvo pakankamai geras. Patogiai įsitaisę „Boeing 757“ kabinoje savo kelionės tikslą jie turėjo pasiekti per maždaug 6 valandas. Visgi, šiam planui kelią užkirto neplanuotas sustojimas, kurį teko atlikti, nes keleiviai tiesiog labai norėjo į tualetą.
Sugedusi sistema antroje skrydžio pusėje nulėmė, kad visi orlaivio tualetai buvo sugadinti. Jais naudotis nebuvo leidžiama. Įprastai tokiu atveju keleivių būtų prašoma pakentėti, nes iki kelionės tikslo buvo likę nedaug kelio. Gedimas nekėlė problemų pagrindinėms lėktuvo funkcijoms, tačiau pilotams teko priimti nelengvą sprendimą ir leistis Montanoje. Toks sprendimas buvo priimtas todėl, kad keleiviai pradėjo skųstis, jog paprasčiausiai nebeištvers.
Oro uoste keleiviai galėjo atsakyti į gamtos šauksmą, o technikai suremontavo gedimą. Teigiama, kad tualeto gedimai pasitaiko retai. Visgi, jie gali būti ir labai nemalonūs. Pavyzdžiui, 2015 metais vienam lėktuvui teko sugrįžti į Londoną po to, kai vienas keleivis netyčia užkimšo vieną iš tualetų. Kvapas buvo toks stiprus, kad keleiviai jo negalėjo pakęsti ir įgula priėmė sprendimą skrydžio į Dubajų nebetęsti.