Žiniasklaida: Šarūno Barto dukrą pražudęs neblaivus vairuotojas – garsaus politiko sūnus

Neblaivus automobilio „Hyundai i30“ vairuotojas, šią savaitę pražudęs dviračiu važiavusią kino režisieriaus Šarūno Barto 25-erių dukrą Iną Mariją Bartaitę, yra buvusio trijų kadencijų Seimo nario ir ministro Kęstučio Daukšio sūnus Mindaugas Daukšys, penktadienį pranešė LNK „Žinios“.  

24

Nelaimė Vilniuje įvyko naktį iš antradienio į trečiadienį.  

Kartu su M. Daukšiu lemtingą vakarą automobiliu važiavo Visuomenės informavimo specialistė Dovilė Ibianskaitė. 

Vairuotojas buvo neblaivus – alkotesteris parodė lengvą girtumą, 1 promilę.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad naktį iš antradienio į trečiadienį Vilniuje girtas vairuotojas pražudė 25-erių metų dviračiu važiavusią merginą, vairuotojas – areštinėje. Paaiškėjo, kad žuvo žymaus režisieriaus Šarūno Barto dukra aktorė Ina Marija Bartaitė.

Sumaitotas lengvasis automobilis po smūgio į dviratininkę yra su nuplėštu sparnu su visu žibintu, išdaužtu priekiniu stiklu. Galima tik spėlioti, kokiu greičiu į užmiesčio pusę lėkė „Hyundai“. 

Girtas vairuotojas dviratininkę partrenkė po vidurnakčio, apie pusę pirmos nakties Vilniuje, Antakalnio gatvėje. Paaiškėjo, kad žuvusioji – jauna, tačiau jau ne viename filme nusifilmavusi aktorė Ina Marija Bartaitė. Ji – režisieriaus Šarūno Barto dukra. Nuo sunkių sužalojimų 25-erių metų Bartaitė žuvo.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje girtas vairuotojas pražudė dviratininkę

Jauną merginą pražudęs vairuotojas įpūtė beveik promilę. Tai lengvas girtumas.

Mirtina nelaimė įvyko ties sankryža su M. K. Oginskio gatve. „Hyundai“ prie sankryžos rėžėsi veikiausiai į ta pačia kryptimi važiavusią dviratininkę ir sustojo tik už maždaug šimto metrų.

Smarkaus smūgio nublokšta mergina nuskriejo apie dvidešimt metrų į sankryžą, dviratis atsidūrė net už sankryžos. Vairuotojas greičiausiai gerokai viršijo leidžiamą 50 kilometrų per valandą greitį.

Vairuotojas sakė iš pradžių nesupratęs, kas atsitiko. Jis pagalvojo, kad sprogo padanga. Sustojo gan toli nuriedėjęs už sankryžos. Išlipęs pamatė, kad ratas vietoje, tačiau nebėra sparno ir išdužęs stiklas. Nuėjęs atgal pažiūrėti, kas atsitiko, suprato, kad partrenkė žmogų. Vyriškis važiavo ne vienas, su keleive. Gali būti, kad vairuotojas ir nežiūrėjo į kelią.

REKLAMA

Atskubėję medikai bandė gaivinti parblokštą moterį, tačiau bergždžiai. Ant Inos Marijos Bartaitės sumaitoto dviračio matyti tik šoniniai atšvaitai ant ratų. Gali būti, kad dviratis buvo su šviesom, nuo smarkaus smūgio dviračio žibintai galėjo ir nulūžti. Gatvė avarijos vietoje apšviesta.

Jei teismas patvirtins, kad avarija įvyko dėl girto vairuotojo kaltės, teismas skirs nuo trejų iki dešimties metų kalėjimo.

Plačiau – video siužete: 


Rašyti komentarą...
X
Xxx
2021-04-09 17:52:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nebus tevas issuks!
Atsakyti
-5

T
Teisibe
2021-04-09 17:56:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip visada rupuze isisuks pinigais ir gaus liktinai juk politiko sunelis tevas istrauks sausa is balos
Atsakyti
-3

?
?
2021-04-09 18:21:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisiau nebūna. Užuojauta šeimai. Norėtųsi išgirsti kokia bausmė bus skirta ir kiek laiko praleis už grotų....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų