Aiškėja aplinkybės, kaip girtas vairuotojas pražudė dviratininkę, režisieriaus Šarūno Barto dukrą

Naktį Vilniuje girtas vairuotojas pražudė 25-erių metų dviračiu važiavusią merginą, vairuotojas – areštinėje. Paaiškėjo, kad žuvo žymaus režisieriaus Šarūno Barto dukra aktorė Ina Marija Bartaitė.

Sumaitotas lengvasis automobilis po smūgio į dviratininkę yra su nuplėštu sparnu su visu žibintu, išdaužtu priekiniu stiklu. Galima tik spėlioti, kokiu greičiu į užmiesčio pusę lėkė „Hyundai“. 

Girtas vairuotojas dviratininkę partrenkė po vidurnakčio, apie pusę pirmos nakties Vilniuje, Antakalnio gatvėje. Paaiškėjo, kad žuvusioji – jauna, tačiau jau ne viename filme nusifilmavusi aktorė Ina Marija Bartaitė. Ji – režisieriaus Šarūno Barto dukra. Nuo sunkių sužalojimų 25-erių metų Bartaitė žuvo.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje girtas vairuotojas pražudė dviratininkę

Jauną merginą pražudęs vairuotojas įpūtė beveik promilę. Tai lengvas girtumas.

Mirtina nelaimė įvyko ties sankryža su M. K. Oginskio gatve. „Hyundai“ prie sankryžos rėžėsi veikiausiai į ta pačia kryptimi važiavusią dviratininkę ir sustojo tik už maždaug šimto metrų.

Smarkaus smūgio nublokšta mergina nuskriejo apie dvidešimt metrų į sankryžą, dviratis atsidūrė net už sankryžos. Vairuotojas greičiausiai gerokai viršijo leidžiamą 50 kilometrų per valandą greitį.

Vairuotojas sakė iš pradžių nesupratęs, kas atsitiko. Jis pagalvojo, kad sprogo padanga. Sustojo gan toli nuriedėjęs už sankryžos. Išlipęs pamatė, kad ratas vietoje, tačiau nebėra sparno ir išdužęs stiklas. Nuėjęs atgal pažiūrėti, kas atsitiko, suprato, kad partrenkė žmogų. Vyriškis važiavo ne vienas, su keleive. Gali būti, kad vairuotojas ir nežiūrėjo į kelią.

Atskubėję medikai bandė gaivinti parblokštą moterį, tačiau bergždžiai. Ant Inos Marijos Bartaitės sumaitoto dviračio matyti tik šoniniai atšvaitai ant ratų. Gali būti, kad dviratis buvo su šviesom, nuo smarkaus smūgio dviračio žibintai galėjo ir nulūžti. Gatvė avarijos vietoje apšviesta.

Jei teismas patvirtins, kad avarija įvyko dėl girto vairuotojo kaltės, teismas skirs nuo trejų iki dešimties metų kalėjimo.


Rašyti komentarą...
V
Virginija
2021-04-07 16:29:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuoširdi Užuojauta šeimai. Labai sunku laidoti savo vaiką.. labai.
Atsakyti
-3

L
LT
2021-04-07 16:34:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiam ASILUI, jeigu tikrai girtas vairavo , ne iki 10 m o iki gyvos galvos, būtų pamoka visiem girtiems už vairo.
Atsakyti
-10

L
Lt
2021-04-07 19:56:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didžiausia užuojauta šeimai
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų