Aiškėja detalės apie avariją Klaipėda-Kaunas: sužeista ir vos 3 metukų mergytė

Noras padėti į nelaimę patekusiam vairuotojui baigėsi tragedija. Išvydę, kad greitkeliu važiavusi mašina nulėkė į pakėlę, jam pagelbėti stojo trijų automobilių ekipažai. Tačiau į juos rėžėsi vilkikas. Vienas vyras žuvo, dar penki žmonės sužeisti ir išvežti į ligoninę. Tarp jų ir vos trejų metukų mergytė.

Automagistrale nuo Klaipėdos link Kauno važiavęs  „Volkswagen Passat" nuo kelio nuskriejo netoli Babtų. 24 jaunuolio vairuojamas automobilis išlaužė tvorą, saugančią, kad žvėrys staiga neišbėgtų į kelią, ir atsidūrė krūmynuose. Nelaimė įvyko priešpiet, apie 11 valandą.

Išvydę avariją šalikelėje stojo pro šalį skubėję keliautojai. Padėti nelaimėliui stabtelėjo „Peugeot" ir dviejų  „Toyota" automobilių ekipažai. Tačiau už akimirkos į juos dideliu greičiu rėžėsi 21 vaikino vairuojamas vilkikas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Masinė avarija kelyje Klaipėda–Kaunas

Sumaitotuose automobiliuose liko įkalinti žmonės. Juos išlaisvino ugniagesiai. Deja, vienoje iš  „Toyota" buvęs keleivis ištrauktas jau be gyvybės ženklų. Paaiškėjo, kad žuvo 68 erių vyriškis. Į ligoninę medikai išvežė ir drauge vykusią jo žmoną, ji sužalota sunkiai.

Gydytojų pagalbos prireikė dar keturiems žmonėms, tarp jų ir vos trejų metukų mergytei. Sužeistiesiems nustatytos įvairios traumos ir lūžiai. Visi jie gydomi Kauno klinikose.

Nelaimės metu visi vairuotojai buvo blaivūs. Dėl siaubingos nelaimės teko užtverti dalį greitkelio pirmos juostos, joje pažiro suknežintų automobilių dalys.

Išsamesnė eismo įvykių informacija  

11:04 gautas pranešimas, kad automobilis nuvažiavo nuo kelio, vairuotojas išlipo, kraujuoja veidas, garuoja variklis, ugnies nėra.

11.10 - 11.17 bandyta susisiekti su pranešėjais, kad patikslintų koks kelias (autostrada, ar senasis Babtų plentas), pranešėjai nekėlė ragelio.

11.18 susisiekta su viena pranešėja, patikslinta vieta, kad kelias A1, kryptis Klaipėda-Kaunas, už Babtų k., ties kelio taisymo darbais.

11.22 perskambino pranešėjas, pranešė, kad į stovinčius automobilius įvažiavo vilkikas.

11.23 pamainos vadas paprašė atsiųsti papildomų pajėgų su gelbėjimo įranga.

11.28 – 3 žmonės prispausti viename automobilyje, paprašyta atsiųsti papildomą GMP automobilį.

11.34 vienas žmogus išlaisvintas.

11.37 išlaisvintas dar 1 nukentėjusysis, medikai gaivina.

11.38 išlaisvinti visi.

11.39 vienam vyriškiui konstatuota mirtis.

Išsiaiškinta, kad įvyko du eismo įvykiai vienas paskui kitą, iš viso 7 žmonės nukentėję: 1 žuvęs, 1 vaikas, 2 po medikų apžiūros palikti įvykio vietoje, 3 išvežti į gydymo įstaigą.

12.40 informuoti kelininkai, kad atvyktų ir sudėtų skiriamuosius kelio ženklus, o kai automobiliai bus patraukti - sutvarkys kelio dangą.

13.12 atvyko kelininkai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų