REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Profesorius Vytautas Landsbergis po prezidento Gitano Nausėdos metinio pranešimo akcentavo, kad Vyriausybė ir prezidentas turėtų laikytis panašios krypties. 

Profesorius Vytautas Landsbergis po prezidento Gitano Nausėdos metinio pranešimo akcentavo, kad Vyriausybė ir prezidentas turėtų laikytis panašios krypties. 

REKLAMA

„Pranešime labai daug dalykų paliesta, įvairiai, kartais vienoje vietoje vienaip, kitoje kitaip. Ar Lietuva yra sėkmės valstybė, ar Lietuvoje viskas nesėkmingai vyksta? Nevisiškai aišku. Reikės dar panagrinėti [kalbą]. Atrodo, kad visi ministrai blogai dirba. O kas juos patvirtino? Nemanau, kad visi ministrai blogai dirba“, – po prezidento metinio pranešimo kalbėjo profesorius V. Landsbergis.

„Prezidentas ir Vyriausybė yra vykdomoji valdžia. Būtų gerai, kad jų kryptis, jų linija būtų vieninga arba bent jau maždaug vieninga. Kai valstybės vadovas ir Vyriausybė nesutaria, net vieni kitus peikia, tai būna negerai. Aš tai labai gerai atsimenu prieš 30 metų. Reikia bendrauti“, – pridūrė jis.

Komentuodamas G. Nausėdos pasiūlymą padėti megzti dialogą pozicijai ir opozicijai, V. Landsbergis pabrėžė, kad norint kalbėtis, reikia tam turėti noro.

„Čia buvo tokių, kurie prie Seimo rėkdavo, kartuves statė, priekaištavo, kad Seimas nenori kalbėtis ir Seimą reikia išvaikyti. Tai nėra kelias susikalbėti. Paskui aš pasiūliau vienam iš jų pasikalbėti televizijoje ir pasikalbėjome žmogiškai. O gatvėje statant kartuves sunku susikalbėti“, – sakė V. Landsbergis.

jau kam kam, o jam patylėti.....konservų premjerė sudarė "kolektyvą", ji ir atsakinga, juk dievagojosi, kad atsakys už kiekvieną....tokios arogancijos senai nebebuvo seime....
Kada LIETUVOJE ivyks ..LIUSTRACIJA ?
Kada bus paviesintos KGB PADUGNIU pavardes?
Kas sie ,,patriotai,, DEDULE, FERMMERIS, MARIJA, ANUSAS.....IRt.t
O kas pakišo Prezidentui tuos ministrus? Gal ne jo anūkėlis su senelio patarimais? Prezidentas, nenorėdamas aštrint situacijos, patvirtino. Bet ir to maža. Ėda jį kaip šunys toliau. Nenorėdamas įtarsi juos esant putinėlio parankiniais. Tikriausiai Rūta buvo teisi.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų