Vyriausybė siūlo į Seimo pavasario sesijos darbų programą įtraukti 220 įstatymų, nutarimų projektų. Siekiama tvarios fiskalinės politikos, stiprinamos socialinės garantijos, gerinama parama verslui, žemės ūkui.
Seimui ketinama teikti Fiskalinės drausmės įstatymo projektą, kuriame bus įrašytos esminės pernai daugumos parlamentinių partijų frakcijų susitarimo dėl tolesnio Lietuvos makroekonominio ir finansinio stabilumo užtikrinimo nuostatos. Numatoma keisti Mokesčių administravimo įstatymą
Numatoma keisti Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatymą ir su juo susijusius teisės aktus. Siūloma padidinti valstybinio socialinio pensijų draudimo stažo įtaką valstybinės socialinio draudimo pensijos dydžiui.
Vyriausybė Seimo pavasario sesijai teiks Smulkaus ir vidutinio verslo įstatymo pataisų projektą.
Žemės ūkio ir kaimo plėtros įstatymo pakeitimo projekte nustatomi žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros politikos formavimo ir įgyvendinimo, paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai principai.
Vyriausybė siūlo keisti Valstybės tarnybos įstatymą ir numato didinti žemiausių (1-9) kategorijų valstybės tarnautojų pareiginę algą. Pakartotinai Seimui bus teikiamas Administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimų ir papildymų projektas, kuriame numatytos griežtesnės sankcijos neblaiviems ar apsvaigusiems vairuotojams, kelių eismo pažeidėjams.
Siekiant pagerinti eismo saugumą, Vyriausybė siūlo Seimui keisti Administracinių teisės pažeidimų kodeksą ir detalizuoti administracinę atsakomybę už reikalavimų vežant pavojingus krovinius nesilaikymą, už kelių transporto priemonių, vežančių keleivius ar krovinius vidaus ir (ar) tarptautiniais maršrutais, vietinio susisiekimo maršrutais ekipažų (vairuotojų) vairavimo ir poilsio režimo nesilaikymą bei suteikti šias veiklos sritis kontroliuojančioms institucijoms teisę taikyti administracinę atsakomybę.
Antstolių įstatymo pakeitime siūloma tobulinti antstolių veiklos teisinį reguliavimą, didinant jų darbo skaidrumą ir gerinant gyventojų aptarnavimą. Notariato įstatymo pakeitimas tęsia notariato veiklos reformą, kuria siekiama sudaryti sąlygas gyventojams patogiau ir greičiau pasinaudoti notaro teikiamomis paslaugomis.
Vyriausybė siūlo Seimui keisti Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymą ir neapmokestinti nekilnojamojo turto, naudojamo teikti asmens ir (ar) visuomenės sveikatos priežiūros paslaugoms, jeigu pajamos už suteiktas asmens ir (ar) visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas, apmokamas iš PSDF, valstybės biudžeto ar savivaldybių biudžetų arba savivaldybių visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų, sudaro ne mažiau kaip 80 procentų visų už suteiktas asmens ir (ar) visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas gautų pajamų. Taip pat siūloma patvirtinti Psichikos sveikatos strategiją, kurios tikslas - apginti psichikos sveikatos sutrikimų turinčių asmenų teises, gerinti visuomenės psichikos sveikatą.