Vilniuje mitingas už laisvę apsispręsti dėl vakcinavimo neapsiėjo be incidentų: vienam dalyviui lūžo koja

Vilniuje apie tūkstantis žmonių žygiavo Gedimino prospektu, reikalavo laisvės apsisprendžiant dėl vakcinavimo, taip pat skandavo, kad atsistatydintų valdžia. Per šį renginį neapsieita be incidentų: eitynių organizatoriai apsistumdė su operatoriumi, o vienam mitinguotojui fotografuojant renginį nuo Kudirkos paminklo lūžo koja.

Prieš vidurdienį Katedros aikštėje susirinko keli šimtai žmonių su plakatais. Jie siekia valdžios atsistatydinimo, prieštarauja skiepams nuo „Covid“ ir galimybių pasui, reikalauja pasirinkimo laisvės. Susirinkusiems vadovauja Astra Genovaitė Astrauskaitė – pedagogė dalina dūminius užtaisus, kuriuos eitynių dalyviai padegs Gedimino prospekte.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eitynės Vilniuje

Prieš pradėdami eitynes susirinkę žmonės sustoja išdėliodami savo šūkį: „Kova“. Iš aukščiau matyti, kad Katedros aikštėje susirinkusiųjų nėra labai daug. Kol organizatoriai derina, kaip jų moto turėtų atrodyti iš oro, apačioje įvyksta susistumdymas.

Organizatorė paragino pasitraukti visus operatorius ir fotografus nuo gyvai žodį sudėliojusių žmonių. Astrauskaitė griebė vienam arčiausiai stovėjusiam operatoriui už kameros, o šis esą ją pastūmė. Užsimezga konfliktas su kitais dalyviais, policija traukia operatorių iš minios. Astrauskaitė rašo policijai pareiškimą dėl užpuolimo, pasirašo ir kiti būsimų eitynių dalyviai.

Žurnalistui dėl incidento matyt teks aiškintis policijoje. Mitinguotojai netrukus pradeda eiseną.

Ką tik operatorių iš renginio išvarę mitinguotojai neša plakatus, kuriuose prašo nenaikinti žodžio laisvės, išvaikyti rinkėjų išrinktą Seimą, taip pat ragina nesiskiepyti.

Nors ir labai stengėsi teisingai paleisti dūminius užtaisus, mitinguotojai supainiojo spalvų tvarką. Nors iš pradžių žmonių buvo mažoka, prasidėjus eitynėms jų ėmė daugėti. Mitinguotojai reikalauja išvaikyti valdžią.

Mitinguotojai trumpam stabtelėjo prie Seimo, tada skanduodami panašius šūkius apsuko ratą aplink tuščius rūmus. Vėliau grįžo į Vinco Kudirkos aikštę. Čia buvo paleisti juodi dūmai.

Į aikštę įvažiuoja greitoji. Medikų pagalbos prireikė vienam vyriškiui, bandžiusiam iš aukščiau nufotografuoti renginį: jis užsilipo Vinco Kudirkos paminklo, paslydo ir parkrito. Fotografui mitinguotojui lūžo koja, vyriškį medikai išvežė į ligoninę.


Rašyti komentarą...
K
Kaunas
2021-07-24 23:17:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klausykit ,kas čia per nesamonės su tais skiepais .Nu daleiskim ,ale covidas nors nesitiki.Koks gali būti ,priverstinis skiėpijimas ,sugalvojo biški žmonių apmažinti ,perdauk ant žemes vaikšto.Klausimas ,kas atsakys jei žmogus po skiepo numirs ,teko girdeti kad visi atsakomybės kratosi .Pradedant ,gamintojais ir baigent mūsų klaunų valdžia .Ir pabaigai ,noretusi paklausti kaikurių medikų ir žmonių ,ar jūs esat kurti ,ar nesuprantat .Kad nera 100% sukurto skiepo kuris apsaugos nuo susirgimo ir kad neužkresite kitų,skiepas padeda persirgti lengvesne forma.Ir nereike pudrinti smegenų tautai ,visa europa sukilo mes ne avinų banda ir kiekvienas turi nuspresti ka daryti su savo organismu ,o ne kad nusprendžia už žmogu .Mūsų valdžia ,pastoviai Rusija Putinas ,klausimas o ka jūs darot ,ka jūs kitokie į veidrodi pasiźiūrekit vieną dieną.
Atsakyti
-12

M
Milda
2021-07-24 22:37:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žurnalistai tylėjo, nes bijojo masinio vilniečių išėjimo į gatves
Atsakyti
-13

Z
ZMOGUS
2021-07-24 22:22:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAI KUR ZURNALISTAI BUVO ANKSCIAU, NIEKAS IS APLINKINIU NIEKO NEZINOJO, KAD VYKS TOKS MITINGAS!
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų