Valdantieji pareiškė drąsiai: esame valdžia, kurią atėmus neliks jokios vilties

Jeigu pokyčių valdžioje nepasimatys po metų laiko, tada bus galima pasakyti, kad turėsime tokią pačią valdžią, kokią turėjome iki dabar, tikina TV3 studijoje apsilankęs Ramūnas Karbauskis.

„Daugelio ministrų požiūris, kaip turi veikti valstybės valdymo aparatas, kaip turi dirbti ministerijos ir joms pavaldžios institucijos, pasikeitė. Aš tikiuosi, kad būtent šie 2017 metai bus labai svarbūs metai, kada mes pamatysime, kiek tai pasikeitė. Dabar mus kaltina, kad pokyčių nėra, bet mes valdžioje esame tik dvi savaites.

Kokie pokyčiai gali būti padaryti per dvi savaites? Mes darėme ir darome, ką galime. Pokyčiai turi įvykti, jie negali neįvykti. Jeigu tų pokyčių nepasimatys po metų laiko, jeigu jų nesijaus, tada bus galima pasakyti, kad mes turėsime tokią pačią valdžią, kokią turėjome iki dabar. Valdžią, į kurią žmonės negali dėti jokių vilčių.

Žinau, kad mes esame vilties valdžia. Mes esame valdžia, kurią atėmus neliks jokios vilties. Prezidentė irgi yra taip pasakiusi, kad ji labai daug tikisi iš šitos valdžios, kadangi žmonių pasitikėjimas yra milžiniškas“, - TV3 sakė R. Karbauskis.

Visą interviu galite pamatyti čia:

 


Rašyti komentarą...
K
Kestas
2017-01-10 12:50:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai,sėkmės!!
Tauta Jumis tiki!
Atsakyti
-2

m
mm
2017-01-10 18:23:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eiliniai... :DDDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų