karbauskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karbauskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karbauskis“.

Karbauskis: užtikrintai laimėjome vieną mandatą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad partija Europos Parlamente (EP) užtikrintai jau laimėjo vieną mandatą. Tiesa, anot partijos vadovo, rezultatams įtakos turės po vieną mandatą pasidalinusios partijos, tarp jų ir Petro Gražulio vedama „Tautos ir teisingumo sąjunga“ . „Šimtu procentu (vienas mandatas garantuotas – ELTA), jau seniai ir neabejotinai.

Karbauskis gynyboms reikmėms siūlo skolintis iš gyventojų

 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis gynybos reikmėms siūlo skolintis iš gyventojų, pasiūlius priimtinas palūkanas.  „Jei pasiūlysime šešis procentus Lietuvos gyventojams, manau, daug žmonių atsiras, kas norės investuot į tas obligacijas“, – penktadienį Žinių radijui sakė R. Karbauskis.  Jo teigimu, šalies gyventojai turi sukaupę apie 15 mlrd.

Karbauskis: dar nematome, ar neeilinėje Seimo sesijoje įstatymai bus tokie, kokius žadėjo valdantieji

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis tvirtina, kad valdantieji vykstant ūkininkų protestui Vilniuje melavo dėl registruotų įstatymo projektų Seime, kurie pagerintų žemdirbių situaciją šalyje. Pasak jo, iniciatyvos valdžia pradėjo imtis tik tuomet, kai „valstiečiai“ inicijavo neeilinę sesiją, tačiau iki dabar visi žadėti įstatymai nėra registruoti. „Pamatę, kad mums pavyks inicijuoti neeilinę sesiją, valdantieji patys ją sušaukė.

Karbauskis nepalaiko visuotinio šaukimo idėjos: būtų naudingiau turėti karines katedras aukštosiose mokyklose

Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis kritikuoja konservatorių lūkestį iki 2030 m. šalyje įgyvendinti visuotinio šaukimo idėją. „Visuotinis šaukimas prieštarauja logikai. Būtų daug naudingiau aukštosiose mokyklose turėti karines katedras, kuriose būtų ruošiami karo medikai, inžinieriai“, – penktadienį „Žinių radijui“ sakė R. Karbauskis. „Tokiu būdu paruoštumėme puskarininkius, karininkus, kurių labai trūksta“, – pridūrė jis.

Naisių festivalio organizatoriai: tik 2 iš 4 atlikėjų iškart sutiko sumokėti baudas

Į politinius partijų žaidimus įsitraukę populiarūs šalies atlikėjai nusvilo – dabar turės atverti savo pinigines tam, kad susimokėtų baudas. Prieš pusantrų metų neva supykę dėl Ramūno Karbauskio pasisakymų apie Vytautą Landsbergį ir LGBTQ bendruomenę, Naisių vasaros festivalyje staiga atsisakė koncertuoti Donatas Montvydas, Saulius Prūsaitis, grupės „The Roop“, „jauti.“ ir „TaRūta“. Dabar grupės už neįvykdytus įsipareigojimus naisiečiams sumokėjo 22 tūkstančius eurų baudų.

Karbauskis: jeigu būčiau „Vičiūnų grupės“ vadovas, iš karto pasitraukčiau iš Rusijos ir Baltarusijos

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigia, kad „Vičiūnų grupės“ toliau vykdoma veikla Rusijoje ir Baltarusijoje parodo grupės savininkų, tarp kurių – Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, moralės lygi. Jis tikina, kad jeigu būtų šios grupės vadovas, iš karto po karo pradžios ir būtų pasitraukęs iš šių valstybių. „Kiekvienas verslininkas savo sąžinės ir moralės lygyje priima sprendimus.

Ramūnas Karbauskis: protestuojantys ūkininkai nebus išgirsti

Daliai ūkininkų nuo pirmadienio planuojant protestus prieš šios Vyriausybės žemės ūkio politiką, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad žemdirbių pozicija bus ignoruojama. „Galiu užtikrintai ir žemdirbiams, ir visiems kitiems pasakyti, kad niekas jūsų negirdės, niekam jūs neįdomūs“, – penktadienį „Žinių radijui“ teigė R. Karbauskis.

Karbauskis: diskusijos apie šaukimo reformą – rinkiminis klausimas, tam nepasiruošta

Šiuo metu vykstančios diskusijos apie šaukimo reformą yra rinkiminis klausimas, tam nėra pasiruošta, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis. „Manau, kad diskusijos apie šauktinius dabar yra visiškai rinkiminis klausimas, nes nepasiruošta absoliučiai nei techniškai, nei personalo prasme“, – Žinių radijui penktadienį sakė R. Karbauskis.

Karbauskis palaiko Prezidentūros poziciją dėl ambasadoriaus Lenkijoje: konservatoriai taip veikė visada

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako suprantąs Prezidentūros poziciją užsitęsusiame valstybės institucijų konflikte dėl Lietuvos ambasadoriaus Lenkijoje. Opozicinei partijai vadovaujančio politiko teigimu, ambasadoriaus paieškos Lietuvai itin svarbioje valstybėje įstrigo, nes konservatoriai bando sustatyti savo žmones. „Iš turimos informacijos aš galiu teigti, kad konservatoriai bando visur sudėti savo žmones arba tam tikrų grupių, klanų žmones.

Karbauskis – už Gapšio pašalinimą iš Seimo, Gražulio pašalinimo nepalaikys

Korupcinėje byloje nuteistas parlamentaras Vytautas Gapšys turi būti pašalintas iš Seimo, tuo metu Petro Gražulio mandato atėmimo partija nepalaikys, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. „Be abejonės – žmogus nuteistas už korupcinį nusikaltimą“, – į klausimą, ar V. Gapšys turi būti pašalintas iš Seimo Žinių radijui penktadienį sakė R. Karbauskis.  Jis taip pat tvirtino, kad P. Gražulio mandato pašalinimo partija nepalaikys.
REKLAMA
REKLAMA

Eksperto prognozės partijoms: kas laimės ateinančius rinkimus?

Naujausia bendrovės „Vilmorus” apklausa rodo augantį reitingų atotrūkį tarp pirmoje vietoje esančių socialdemokratų  ir antrą vietą užimančių konservatorių.  Apie kintančias visuomenės nuotaikas laidoje „Dienos komentaras“ atsakė bendrovės „Vilmorus” vadovas Vladas Gaidys. Atotrūkis tarp dviejų populiariausių partijų – socialdemokratų ir konservatorių – padidėjo daugiau nei 3 procentais.

Karbauskis inicijuoja Lietuvos gynybai skirtų dronų gamybą ir pažadėjo tam skirti milijoną

Ramūnas Karbauskis inicijuoja fondo, kuris drauge su šalies mokslininkais rūpintųsi krašto apsaugai reikalingų dronų gamyba, rašoma Lieuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pranešime spaudai.

Karbauskis: grėsmę kelia ne melagingi grasinimai, o nesutvarkytos mokyklų teritorijos

Nerimą šalyje mokykloms gavus melagingus pranešimus apie sprogmenis sukėlė ne baimė dėl jų pagrįstumo, o faktas, kad į mokyklų teritorijas gali patekti bet kas, sako opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovas Ramūnas Karbauskis. „Diskusija apie saugumą mokyklose, jei šnekėti apie tą sritį, kuri sukėlė didžiausią nerimą tėvams, tai kalbos apie narkotikus prasidėjo dar anksčiau.

Karbauskis: Latvija – dėkinga, nes mūsų mokesčių sistema nėra palanki užsienio investicijoms

Valstiečiai ir žalieji pasitraukė iš nacionalinio partijų susitarimo dėl švietimo. Jais planuoja sekti ir kitos opozicinės partijos. Ar šis susitarimas žlugs? Kaip seksis politikams imtis kitų svarbių darbų, pavyzdžiui, mokesčių reformos ir kitų metų biudžeto, kai ant nosies net treji rinkimai? Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krik...

LVŽS traukiasi iš partijų susitarimo dėl švietimo politikos

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) traukiasi iš nacionalinio politinių partijų susitarimo dėl švietimo politikos. „Mes traukiamės iš švietimo politikos susitarimo dėl to, nes  jis yra nevykdomas – iš 18 punktų praktiškai nė vienas punktas nėra vykdomas. Mes galime sakyti, kad po susitarimo pasirašymo, padėtis tik blogėja“, – Eltai teigė LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Ramūnas Karbauskis: Antanas Kandrotas-Celofanas „yra užribis Lietuvos politikos“

 Apie kuriamą partiją paskelbęs riaušių prie Seimo byloje kaltinamas Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, yra politikos užribis, sako opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. „Aš, žinokite, šituo atveju net komentuoti nenorėčiau, nes mes šnekame apie tai, kas neverta komentaro, – paklaustas, ar galėtų dirbti su jo partija koalicijoje, Žinių radijui penktadienį sakė R. Karbauskis. – Aš nelaikau šito žmogaus politiku.

Ramūnas Karbauskis apie valdančiuosius: „Kas su jais ne taip?“

Lietuvoje turime valdžią, kurios vienintelis gebėjimas – rūpintis savo gaujos finansiniais interesais, o visa kita virsta atviru kenkimu Lietuvos žmonėms ir valstybės prestižui. Pateiksiu tik vieną pavyzdį, kuris akivaizdžiai demonstruoja, kokius nevykėlius turime valdžioje – krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Ramūnas Karbauskis: „Ar Vytautas Landsbergis tai žinojo?“

Šis klausimas man visada iškyla, kai Landsbergiai ima perrašinėti istoriją ir naikina nepriklausomybės bei gerovės Lietuvai siekusius žmones, tokius kaip R. Ozolas, J. Marcinkevičius ir kt. Landsbergiai taip pat elgiasi ir su politiniais oponentais, todėl šis klausimas labai tiesiogiai liečia mane.

Karbauskis: rudens sesija prasidės nepasitikėjimu visai Vyriausybei

Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigia, kad Seimo rudens sesija rugsėjį prasidės nuo nepasitikėjimo Vyriausybe procedūros, nors pripažįsta, kad atstatydinti ją balsų parlamente neužteks. „Interpeliacija keliems ministrams neturi prasmės, reikia bandyti daryti visai Vyriausybei.
Aktualijos 2023-06-16

Karbauskis kirto Skverneliui: įsijungė „durniaus režimą“

Pasisakę prieš išankstinius Seimo rinkimus politikai įjungė „durniaus režimą“, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis. Dar prieš Seimui atmetant siūlymą dėl pirmalaikių rinkimų R. Karbauskis pateikė savo komentarą dėl pirmalaikių rinkimų ir buvusio kolegos Sauliaus Skvernelio pozicijos.

LVŽS žada tirti, kam partijos nariai savivaldybėse leido kanceliarines lėšas

Penktadienį Kauno rajone posėdžiausianti opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba ketina priimti sprendimus dėl šios partijos savivaldos politikų išmokų ir pirmalaikių Seimo rinkimų. LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis BNS sakė, kad tarybai bus siūloma sudaryti darbo grupę, kuri atliktų tyrimą, ar į savivaldybių tarybas išrinkti partijos nariai sąžiningai naudojo išmokas už transportą, kanceliarines prekes, biuro nuomą.

Karbauskis aiškinasi situaciją dėl partiečių išlaidų Jonavos taryboje

Visuomenininkui Andriui Tapinui paskelbus informaciją apie galimą Jonavos rajono savivaldybės politikų piktnaudžiavimą gaunant išmokas, „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, jog aiškinasi situaciją dėl partiečių šioje savivaldybėje. A. Tapinas ketvirtadienį paskelbė, kad dalis tarybos narių gaudami išmokas naudojosi svetimomis kortelėmis, pirko televizorius, pateikė šeimos narių ryšio išlaidas kompensacijoms gauti.

Ramūnas Karbauskis apie siūlymus perkrauti Vyriausybę: „Arogancija ir išskaičiavimas“

Antradienį premjerė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad „aš tikrai neisiu į šitą Seimą tikrintis pasitikėjimo“. Žinant, kad Seimo dauguma yra konservatoriai, toks pareiškimas gali reikšti tik du dalykus. Pirmas, kad premjerė ir toliau arogantiškai ignoruoja Lietuvos valdymo sistemą ir dar kartą Lietuvos žmonėms primena, kad prie konservatorių Lietuva tampa ne parlamentine, o klano valdoma valstybe.

„Valstiečių“ lyderis Karbauskis ant atskiro lapo pasirašė partijų susitarimą dėl gynybos

Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis ketvirtadienį pasirašė beveik prieš metus kitų parlamentinių partijų lyderiais patvirtintą susitarimą dėl gynybos ir nacionalinio saugumo. Jis teigė, kad artėjant NATO viršūnių susitikimui norima parodyti, jog Lietuvoje yra sutarimas dėl gynybos ir nacionalinio saugumo. „Mes visada palaikome visus įstatymus ir veiksmus, kurie stiprina Lietuvos saugumą.
Aktualijos 2023-05-18

Karbauskis rėžė Landsbergiui: ne, vaikine, tu nesi teisus

Partijų susitarimas dėl užsienio politikos yra įmanomas tik atkūrus ryšius su Kinija, sako opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis, komentuodamas galimybes deryboms. „Šiandien dienai susitarti su konservatoriais dėl užsienio politikos praktiškai yra neįmanoma, ne šitie žmonės su niekuo tartis nenori“, – penktadienį Žinių radijui sakė R. Karbauskis.

Ramūnas Karbauskis ir dar 87 politikai atsisakė savivaldybių tarybų nario mandato

Savivaldos mandato jau atsisakė beveik šimtas į savivaldybių tarybas išrinktų politikų. „Iš viso atsisakymų turime 88“, – per posėdį šią savaitę informavo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) Rinkimų organizavimo skyriaus vedėja Reda Daniškevičiūtė. Šią savaitę VRK panaikino apie 50 mandatų, kurių atsisakė į tarybas išrinkti atstovai ir pripažino juos žemiau brūkšnio savivaldos rinkimuose likusiems kandidatams.

Karbauskis: ne studentas Nausėda Komunistų partijoje, o kolaborantai darė žalą

Ne į Komunistų partiją įstojęs studentas darė žalą Lietuvai 1988-aisiais, bet su okupacine valdžia kolaboravę asmenys, sako opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis, komentuodamas paaiškėjusius faktus apie prezidento Gitano Nausėdos narystę minėtoje institucijoje.

Karbauskis: „valstiečių“ sėkmė savivaldos rinkimuose priklausys nuo rinkėjų aktyvumo

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sėkmė savivaldos rinkimuose priklausys nuo to, ar žmonės bus aktyvūs, stipriausi partijos kandidatai į merus – Kaune ir Klaipėdoje, sako partijos lyderis Ramūnas Karbauskis. „Stiprūs kandidatai ir miestuose mūsų, ir Kaune vienas iš favoritų – Aurelijus Veryga, ir Klaipėdoje favoritė Ligita Girskienė.

Skvernelis priekaištauja Karbauskiui dėl europinės paramos jo įmonei

Konservatorių deleguotam energetikos ministrui Dainiui Kreiviui šią savaitę skyrus 2,368 mln. eurų europinės paramos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio Ramūno Karbauskio valdomo „Agrokoncerno“ įmonei „Agrokoncerno biometanas“, buvęs valstiečių premjeras Saulius Skvernelis pareiškė, kad tai ne pirmas kartas, kai R. Karbauskis vertybes iškeičia į pinigus, penktadienį rašo portalas „Lrytas“. „Manęs tai nestebina, nes šis veikėjas be naudos sau nieko nedaro“, – portalui sakė S. Skverne...

Karbauskis: Jakeliūnas savo teiginiais apie karą Ukrainoje raudonų linijų neperžengė

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad kandidatas į Vilniaus merus Stasys Jakeliūnas savo pasisakymais apie karą Ukrainoje raudonų linijų neperžengė. „Ta linija raudona, į kurią mes reaguotume, šioje vietoje nėra pažeista. Stasys bet kokiu atveju mano, kad Rusijos valdžia yra teroristinė“, – BNS trečiadienį sakė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas. Pasak jo, partijos kandidatas savo pasisakymais išreiškė nuomonę. „Stasys pasižymi savo nuomone, jis ją visą laiką turi.
Aktualijos 2023-02-15

Karbauskis apie diskusijas dėl atstovavimo EVT: „Tai dūmų uždanga“

Opozicinių valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis atsinaujinusias diskusijas dėl atstovavimo Europos Vadovų Taryboje (EVT) vadina dūmų uždanga, kuria bandoma nukreipti dėmesį. „Belieka dūsauti. Visiškai akivaizdu, kad tai yra dūmų uždanga. Vyriausybė aiškiai tais pareiškimais dėl atstovavimo EVT grįžta prie temos, kuri seniai buvo uždaryta“, – penktadienį Žinių radijui sakė politikas.
Aktualijos 2022-10-07

Karbauskis: interpeliacijos ministrams – tuščias oro stumdymas

Rengti interpeliacijas ministrams yra laiko gaišimas, sako opozicinių valstiečių lyderis. „Jau ne pirmą sykį sakau, kad visa tai yra tuščias oro stumdymas – ministrų galvų kirtimas, nes to padaryti tikrai nepavyks, žinant, kokia yra opozicija, kad dvi frakcijos – socialdemokratų ir Sauliaus Skvernelio – kolaboruoja su valdžia nuolat“, – penktadienį Žinių radijui teigė Ramūnas Karbauskis. Anot jo, minėtų opozicinių frakcijų atstovai palaiko valdančiuosius jiems svarbiais klausimais.

Žiniasklaida: Arvydas Vaitkus pasitraukė iš šešėlinės valstiečių vyriausybės

Kol opozicija bando iš posto išversti bent vieną valdančiųjų ministrą, byra „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio šešėlinė vyriausybė, praneša „Lietuvos rytas“. Praėjusią savaitę iš šešėlinės vyriausybės tyliai pasitraukė susisiekimo ministras Arvydas Vaitkus, ketinantis siekti Klaipėdos mero posto. Jo pareigas perėmė parlamentaras Juozas Varžgalys, jis prieš patekdamas į Seimą ėjo Ukmergės autobusų parko direktoriaus pavaduotojo pareigas.

Naisiuose – antrą kartą šią vasarą organizuotas Karbauskio festivalis: susirinkę žmonės politikos neįžvelgė

Kelios dešimtys tūkstančių žmonių Žolinę švęsti sugūžėjo į Naisius, kur jiems nemokamą šventę ir koncertą suorganizavo valstiečių partijos vedlys Ramūnas Karbauskis. Šį renginį Ramūnas Karbauskis suorganizavo supykęs, kad ankstensnį Naisių festivalį, sabotavo daugybė garsių lietuvos grupių ir atlikėjų, sukurstyti LGBT bendruomenės ir dešiniųjų politikų. Tuomet daugelis muzikantų paskutinėmis dienomis atsisakė groti Karbauskiui protestuodami prieš jo politiką.

Karbauskis: Valstybės kompensacijos už 150 kWh problemos nespręstų

Idėja nuo kitų metų namų ūkiams mokėti kompensacijas, jei jie suvartoja ne daugiau kaip 150 kilovatvalandžių (kWh) elektros per mėnesį, problemos nespręstų, nes tokiu atveju be pagalbos gali likti dalis gyventojų,  sako opozicinių „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.

„Vienintelis kelias, kaip gali pasikeisti vienas ar kitas ministras, yra premjerė“ – Karbauskis pasisakė apie interpeliacijas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad opozicijos konsolidacija atstatydinti ministrams per interpeliacijos procesą yra neįmanoma, nes dalis mažumos bendradarbiauja su valdančiaisiais. Taip jis kalbėjo paklaustas apie interpeliaciją ne tik užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui, bet ir energetikos ministrui Dainiui Kreiviui dėl valdžios veiksmų liberalizuojant elektros rinką.

Karbauskis: dabartinė Vyriausybė turėjo numatyti saugiklius dėl „Perlas energijos“

Vyriausybė turėjo numatyti saugiklius elektros tiekėjams, kurie patys negamina energijos, ir taip galėjo užkirsti kelią įsipareigojimų nevykdymui, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis.

Opozicija siūlo sutvarkyti elektros perdavimo tinklų sistemą, sukurti garantinį fondą

Opozicinių „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis mano, kad Lietuvoje būtina sutelkti dėmesį į elektros perdavimo tinklų sistemą bei atsisakyti jūros vėjo parko projekto, kuris, anot jo, ekonomiškai nepagrįstas. Tuo metu demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Algirdas Butkevičius teigia, jog reikėtų sukurti garantinį fondą, kuris galėtų užtikrinti elektros kainą žmonėms, jei jų pasirinktas tiekėjas taptų nemokus.
Aktualijos 2022-08-10

Ant plačiai nuskambėjusio „Naisių vasaros“ festivalio scenos žengs Liudas Mikalauskas: „O kodėl turėčiau nedalyvauti?“

Plačiai nuskambėjęs „Naisių vasaros“ festivalis skelbia radę naują atlikėją – skandalo sukūryje įsisukusiame renginyje pasirodys puikiai žinomi šalies atlikėjai, o tarp jų – operos solistas Liudas Mikalauskas. Apie šį savo dalyvavimą socialiniame tinkle pasisakė ir pats operos solistas.
686 2022-08-09

„Naisių vasara“ festivalio atgarsiai: Karbauskis grūmoja atlikėjams tūkstantinėmis baudomis

Skandalas Naisiuose – politinių kovų įrankiu tapo vasaros festivalis. Ramūno Karbauskio organizuojamoje šventėje atsisakė groti visi pagrindiniai atlikėjai. Valstiečių lyderiui per naktį teko ieškoti, kas juos pakeistų. Karbauskis šia provokacija apkaltino konservatorius – esą jie siuntinėjo melagingas žinutes atlikėjams, atkalbinėjo ukrainiečių grupę „TaRūta“ dalyvauti festivalyje. Konservatoriai tokius Karbauskio kaltinimus vadina visišku absurdu.

Įsibėgėja prieštaringai vertinamas „Naisių vasara“ festivalis: pasitraukę atlikėjai ir niūrus oras

Prasidėjo didelio atgarsio sulaukęs „Naisių vasara“ festivalis, kuriame turėjo pasirodyt daugelis žinomų šalies atlikėjų. Panašu, jog Ramūno Karbauskio remiamas festivalis atbaidė atlikėjus bei pasilinksminti norinčius žmones. Čia dalyvauti atsisakė daugelis žinomų pramogų pasaulio atstovų, o ir susirinkusiųjų nuotaiką kiek gadino niūrus oras.
906 2022-07-09

Karbauskis: opozicija kreipsis į KT dėl valstybės vadovo statuso Landsbergiui

Seimo opozicija kreipsis į Konstitucinį Teismą (KT) dėl suteikto valstybės vadovo statuso Vytautui Landsbergiui, sako opozicinių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis. „Statusas mums nekliūna, jis tiesiog, mūsų įsitikinimu, prieštarauja Konstitucijai.

Karbauskis: Kaliningrado tranzito problema yra valdančiųjų sukelta „audra stiklinėje“

Kaliningrado tranzito problema yra valdančiųjų sukelta „audra stiklinėje“, kurios nebūtų laiku pasikonsultavus su Europos Komisija, mano opozicinių „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.

Karbauskis užtikrintas valstiečių sėkme savivaldos rinkimuose, o Skvernelio partija – ne konkurentė

Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) po savivaldos rinkimų tik sustiprins pozicijas, o buvusio bendražygio Sauliaus Skvernelio įkurta partija nebus konkurentė, nes jų vertybės skiriasi, sako valstiečių lyderis. „Mes dar niekada neturėjome tokio stipraus kandidatų į merus sąrašo savivaldos rinkimams“, – penktadienį po partijos tarybos posėdžio Naisiuose BNS sakė LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Taryba patvirtino 24 kandidatus į merus.

Valstiečių ultimatumas valdantiesiems: susitarimą dėl gynybos pasirašys su viena sąlyga

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Taryba įvertino valdančiųjų iniciatyvą ir drauge su visomis Lietuvos Respublikos Seimo darbe dalyvaujančiomis partijomis parengtą susitarimą „Dėl Lietuvos nacionalinio saugumo artimiausio laikotarpio sustiprinimo“. „Kadangi mūsų atstovai dalyvavo rengiant projektą, turiniui pastabų neturime“, – sakė LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Gentvilas apie Karbauskio šantažą: „Labai primityvu, kaip ir daug kas jo veikloje“

Jeigu valdantieji toliau stums partnerystės, narkotikų klausimus ir sieks valstybės vadovo statuso Vytautui Landsbergiui, valstiečiai nepasirašys nacionalinio partijų susitarimo dėl gynybos. Toks Ramūno Karbauskio ultimatumas kaip reikiat įpykdė ne tik valdančiuosius, bet ir dalį opozicijos.

Dalis opozicijos civilinę sąjungą vadina kosmetiniu pakeitimu, kiti laukia projekto

Dalis opozicinių partijų atstovų atmeta valdančiųjų siūlomą projektą dėl nesusituokusių žmonių santykių įteisinimo ir teigia, kad jis tik kosmetiškai skiriasi nuo anksčiau siūlyto Partnerystės įstatymo. Tuo tarpu kiti sako projektą dėl civilinės sąjungos įteisinimo vertinsiantys tada, kai pamatys konkrečias jo formuluotes.
Aktualijos 2022-05-16

Karbauskis: valdžiai nesilaikant susitarimo dėl švietimo, nėra prasmės pasirašyti kitų

Didžiausios opozicinės Seime valstiečių partijos lyderis teigia, kad valdantieji nesilaiko rugsėjį pasirašyto nacionalinio susitarimo dėl švietimo, todėl jis nemato prasmės pasirašyti kitų šiuo metu rengiamų partijų susitarimų. „Toks vaizdas, kad švietimo sistemoje bandoma eiti link privataus švietimo įstaigų kūrimo. (...) Sprendimai dėl profesinių mokyklų tinklo yra tokie labai keisti, todėl mes šnekame, kad pasitrauksime iš susitarimo.

Ramūnas Karbauskis: „Žemės ūkis – ginklas“

Siūlau panaudoti prieš agresorių Lietuvos ir Europos Sąjungos politikų dar neatrastą ginklą – žemės ūkį. Tikriausiai, mažai kas žino, kad Rusija yra didžiausia grūdų eksportuotoja pasaulyje. Be naftos ir dujų, būtent grūdų eksportas duoda Rusijai didžiules pajamas. Rusijos užpulta Ukraina irgi yra viena iš didžiausių pasaulyje grūdų eksportuotojų.

Ramūnas Karbauskis. Mitai apie žemės ūkį

Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis pradeda ciklą straipsnių, kurie, pasak jo, turi sugriauti mitus, skleidžiamus apie žemės ūkį ir „žemgrobį“ Karbauskį bei atskleisti, kokių pastangų imasi versle, bandydamas pakeisti situaciją Lietuvos žemės ūkyje. Turintys kantrybės perskaityti viską, turės daug platesnį suvokimą apie žemės ūkio dabartį ir ateitį. Neapsigaukite, kad ši tema jūsų neliečia, nes visai gali būti, kad jūsų vaikai ir anūkai savo gerovę kurs ateities žemės ūkyje.
Į viršų