V. Landsbergis dėl M. Adomėno: tai rodo menką politinę kultūrą

Parlamentarui Mantui Adomėnui kėlus savo kandidatūrą opozicinių konservatorių pirmininko rinkimuose galimai siekiant perimti dalį Gabrieliaus Landsbergio balsų, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis teigia, kad toks elgesys liudija prastą politinę kultūrą.

„Man atrodo, kad tai ne nauja. Jis jau buvo kažkur apie tai pasisakęs. Jis sakė, kad iš tikrųjų nepretendavo į postą, nesitikėjo laimėti, bet turėjo funkciją – atimti dalį balsų. (...) Tas prisipažinimas, kad tyčia ėjau, jog sujaukčiau – tai rodo menką politinę kultūrą. O jeigu tam įtaką daro konkretus verslas, tai jau yra užvaldymo elementas“, – trečiadienį LRT televizijai sakė V. Landsbergis.

Opozicinių Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetas vėl vertins M. Adomėno elgesį bendraujant su koncerno „MG Baltic“ atstovais.

Kaip BNS sakė komiteto vadovas Valdas Benkunskas, bus vertinama naujienų portalo delfi.lt antradienį skelbta politinės korupcijos bylos medžiaga, kur M. Adomėnas esą pripažįsta gavęs „MG Baltic“ palaikymą dalyvaujant TS-LKD pirmininko rinkimuose, taręsis dėl finansinės paramos rinkimams bei tuometinio koncerno viceprezidento Raimondo Kurlianskio buvęs įtikintas balsuoti už koncernui naudingas pataisas.

Anot V. Benkunsko, posėdis turėtų vykti kitos savaitės pradžioje.

Konservatoriai balandį jau buvo svarstę M. Adomėno elgesį, tuomet gavus jo paaiškinimus dėl susitikimų su R. Kurlianskiu ir jokio sprendimo nepriėmė, tačiau žadėjo šį klausimą nagrinėti vėliau. Tuomet apie M. Adomėno susitikimus su R. Kurlianskiu pranešė dienraštis „Lietuvos rytas“.

Partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad kai kurie M. Adomėno liudijimuose minimi epizodai jam primena bandymus užvaldyti TS-LKD partiją.

Pats M. Adomėnas neigia delfi.lt informaciją, esą jis TS-LKD partijos pirmininko rinkimuose dalyvavo neva turėdamas „MG Baltic“ palaikymą. Antradienį išplatintame pranešime jis pareiškė, kad dalyvauti TS-LKD partijos pirmininko rinkimuose nusprendė savarankiškai. Pasak jo, joks koncernas jam įtakos nedarė, o pats susitikimo su verslininkais faktas savaime nėra nei išskirtinis, nei nusikalstamas.


Rašyti komentarą...
A
Adija
2018-06-07 06:46:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisus buvo A.Kubilius,nenorėjęs jungtis su krikščionimis demokratais.Tai siekiantys postų apsimetėliai, iš tiesų menkos politinės kultūros žmogystos.Prisimenu,kaip Degutienė,atsisakius konservatoriams bendradarbiauti su Adamkumi,kartu su Saudargui ( Saudargas buvo vienas iš akademiko Z.Zinkevičiaus krikščionių demokratų sąjungos griovėjų,, perėjęs į Amerikos komunisto K.Bobelio įkurtą krikdemų partiją ) juos išdavė.Jos komandos nariai - Kasčiūnas (tas,kuris buvo pasikvietęs į valstybinį renginį Vokietijos prorusiškos partijos atstovus), Žygimantas Pavilionis su tokiais pat krikdemais Stano,Bilotaites patarėju Sinica bei K.Masiuliu savo straipsniuose puolė G.Landsbergį už tai,kad po rinkimų nesijunge su Karbauskiu į koaliciją.Todel Kurlianskis pasisakydamas,jo žodžiais tariant, už Degutienes pozicija, neatsisakė paremti Adomėną.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų