• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Drama Panevėžio rajone – vos kelis mėnesius trukusi pažintis baigėsi šiurpiu nusikaltimu. 69 metų vyras įtariamas 3 metais jaunesnės moters nužudymu.

7

Drama Panevėžio rajone – vos kelis mėnesius trukusi pažintis baigėsi šiurpiu nusikaltimu. 69 metų vyras įtariamas 3 metais jaunesnės moters nužudymu.

REKLAMA

Teismas pirmadienio popietę leido 3 mėnesiams suimti iš Panevėžio kilusį vyrą, kuris, pirminiais duomenimis, nudūrė moterį, su kuria vos prieš kelis mėnesius jį supažindino nužudytosios sesuo.

Sukrečiantis nusikaltimas įvykdytas rugsėjo 26 d. apie 16 val. Panevėžio r., Jotainių kaime. Moters kūnas su durtine žaizda kakle rastas sodybos kieme.

Iškart buvo sulaikytas neblaivus įtariamasis (0,60 prom. alkoholio). Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Lemtinga pažintis

Aiškėja, kad nužudyta moteris pastaruosius 30 metų dirbo buhaltere Jotainiuose esančiame pensionate. Kaip TV3 pasakojo jos kolegės, moteris prieš 3 metus palaidojo sutuoktinį. Nužudytosios bendradarbės teigė, kad moteris buvo itin tvarkinga. Tiesa, pastaruoju metu, anot jų, ji vis rečiau šypsodavosi.

REKLAMA
REKLAMA

Naujas draugas jos gyvenime atsirado šių metų pavasarį. Vyras kilęs iš Panevėžio. Teisme paaiškėjo, kad jis buvo neseniai teistas dėl smurto prieš ankstesnę sugyventinę. Nuosprendis toje byloje įsiteisėjo tik šių metų gegužę.

REKLAMA

Panevėžio teisme įtariamasis į žurnalistų klausimą, kodėl nužudė moterį, tepasakė: „Taip, išėjo“. Vėliau paaiškėjo, kad peilio garbaus amžiaus vyras griebėsi, nes moteris jį bandė išprašyti iš namų, o šis neturėjo kur eiti.

Tą lemtingą šeštadienio popietę peiliu į kaklą sužalota moteris dar sugebėjo nueiti iki kaimyno paprašyti pagalbos. Bet padėti moteriai jau buvo per vėlu.

Kol kas pareigūnams nepavyko surasti nusikaltimo įrankio. Manyta, kad peilį žudikas įmetė į  šalia esantį tvenkinį. Buvo iškviesti narai, bet jiems nusikaltimo įrankio surasti nepavyko.

Kita nužudytosios moters kaimynė TV3 pasakojo, kad tas vyras daug gėrė. Todėl ta moteris esą jau kuris laikas norėjo jį išprašyti iš savo namų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų