• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visuomenininkas Andrius Tapinas tęsia akciją „Skaidrinam“. Šį sykį jis viešina Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narių lėšas. 

Visuomenininkas Andrius Tapinas tęsia akciją „Skaidrinam“. Šį sykį jis viešina Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narių lėšas. 

REKLAMA

Kaip skelbia A. Tapinas, tai, ką išvydo tikrinant Lazdijų politikų lėšas pranoko visus.  

„Yriausi per maklių, sukčiavimo, piktnaudžiavimo ir svetimų čekių krūvas kaip tas personažas ieškodamas nors vieno sąžininingo politiko Lazdijuose. Vieną šiaip taip radau. Vieną“, – feisbuke rašo jis.  

Lazdijų politikai sugebėjo iš žmonių pinigų kompensuotis du pakelius KENT cigarečių, porciją ledų ir pakelį kokosinių sausainių Selga.

Sauliaus Skvernelio partijai priklausanti Ausma Miškinienė, kuri tuo pačiu yra ir Lietuvos savivaldybių asociacijos viceprezidentė, pati pirmoji peržiūrėjo savo dokumentus ir prisidavė radusi 43 skirtingas mokėjimo korteles. Iki metų gali ji pažadėjo grąžinti į savivaldybės biudžetą 4418 eurų. 

REKLAMA
REKLAMA

Anot A. Tapino, merė pamiršo paminėti, kad ji per kadenciją iš absoliučiai maksimalaus įmanomo 10 285 eurų įsisavino 10 283 eurus. Aiškėja, kad ji taip pat pylėsi kurą kelis kartus per dieną. 

REKLAMA

Kita įspūdinga asmenybė Lazdijų rajone, pasak visuomenininko, yra buvęs meras Artūras Margelis. Buvęs konservatorius, 2019 metais į tarybą patekęs su komitetu, o dabar su Krikščionių sąjunga. Jis pasiėmė visą leistiną maksimumą 10 285 eur. sumą ir viską patvirtino kuro čekiais. 

Socialdemokratas Arūnas Vaišnoras buvo labai netoli nacionalinio rekordo – 112 kortelių Ignalinoje, bet šiek tiek pritrūko. Jis buhalterijai pristatė kuro čekius, apmokėtus 96 skirtingomis kortelėmis.

Visi puikiai žino, kad Lietuvoje didžiausias vagis, plėšikas, melagis, aferistas, pridaręs Lietuvai nuostolių už daugiau nei 100 mlrd. eurų yra - R.Karbauskis. Negana to, jis dar ir kacapų šnipas.
JAV jis gautų nuodų injekciją arba išnyktų Guantanamo kalėjime. Ten tokių išdavikų dirbančių su teroristais į zoną nesodina. Jei ir patektų būtų zekų pakartas arba papjautas
latviai ex mera Lamgergs uz darba Rosijai pasodina uz grotu ir konfiskava visa turta
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų