Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Paviešinti prokuratūros ir teismų machinacijas sprendžiant bylas pagal užsakymus, ypač provincijoje kur jie jaučiasi dievais. Šiaip tai šita problema būtų net neatsiradus jeigu prokurorai ir teisėjai sažiningai ir kaip priklauso pagal įstatymus dirbtų savo darbą. Išvada kad reikia iš pagrindų keisti prokuratūros ir teismų vadovybė. Juk ten klanas pasidaręs ir tarnauja politikams ir turtingiems žmonėms.
Per valstybė? Kokios čia gali būti kanceliarinės lėšos kazkokiems ipatingiems visuomenės sluoksniams, beje gaunantiems (neuždirbantiems o būtent gaunantiems) ir taip gana didelius atlyginimus. Jeigu jie taip dirbtų privačiame sektoriuje tai jie ne tik kad negautų algos bet būtų iškeltos bylos už įmonei daroma žala. Šiuo atveju daro žala valstybei. Vat įdomu jei aš iš banko pavogciau 10 milijonų ir jei pagautų tai 5 milijonus grazinciau ir atsiprasyciau, tai ką man bylos nekeltų ir leistų pasilikti tuos 5 milijonus?
Gaila kad Tapino darbas baigėsi tuo ,kad sukčiai ir vagys seimo apdovanoti dideliais pinigais po 600,800e už kuriuos atsiskaityti nereikės.Ir suktos moteriškės kaip Miškinienė ir kiti vagys politikai toliau vogs legaliai.O visų partijų vadai tikri Brazausko pasekėjai.
@Oo Vagystės pateisintos "neišgyvenimu". Už
tokį padarytą "skurdą", kad negalės trijų kuro bakų per dieną prisipilti tai juos apdavanojo pinigais... The cirk.
dar pirko duonos ir vaikams kiaušinių pakepti
Belieka viltis ir tiketis, kad visi sukciave ir pinigus neteisetai deje i kisenes bus patraukti atsakomyben, neteks mero pareigu ir isleks is savivaldybiu tarybu, o zmones tokiu veikeju daugiau neberinks i valdzia... bet matyt taip gali nutikti tik ne Lietuvoje, nes nera jokiu prosvaisciu kad pas mus galiotu politiku atsakomybe, morale, teisingumas, matyt todel tokia didele zmoniu emigracija...
Mažiau kreipkitės dėmesį į tapkino paleistą dūmų uždangą ,specialiai paleido kad nukreip žmonių dėmesį nuo rimtų problemų ,o jų valstybėje sočiai
@@ Nematykim šitų problemų ir leiskime toliau plėšikauti, tą norėjai pasakyt?
Ar mums yra priimtina spjauti ant konstitucijos ir daryti kaip mums patogiau, priimtiniau ar papraščiausiai?

Kur ir dėl ko dar esam pasiruošia laužyti konstitucija, kur ta priimtinumo riba?
@Q Ne ten pridėjau
bl kaip atsibodo, muilo opera, nieko naujo, vagių pas mus vistiek nesodina, o apie didelius vagis išvis tylima, tai ko norėti iš šito klouno isterijos?
vaisnoras visada mego kysius
Kadangi visi pavargo vogti, reikia tuos cekiukus rinkti, zino koks vargas, paprase tapino paviesinti. Rezultatas puikus - legalus pinigai uz nieko neveikima. Girdejau po visko vyks padekos vakarelis tapinui.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų