• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visuomenininkui Andriui Tapinui ketvirtadienį paviešinus dokumentus, įrodančius galimą socialdemokrato Justo Pankausko savivaldybės lėšų švaistymą, politikas suskubos savivaldybei pinigus grąžinti. 

Visuomenininkui Andriui Tapinui ketvirtadienį paviešinus dokumentus, įrodančius galimą socialdemokrato Justo Pankausko savivaldybės lėšų švaistymą, politikas suskubos savivaldybei pinigus grąžinti. 

REKLAMA

Apie tai jis paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“.  

„Praėjusioje kadencijoje nuo 2019 m. iki 2021 m. buvau Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nariu. Įvertinęs susiklosčiusią situaciją ir keliamus klausimus dėl man, kaip tarybos nariui, skirtų išmokų ir jų panaudojimo, į savivaldybės biudžetą šiandien grąžinau 927 eurus. Apgailestauju ir atsiprašau“, – rašė J. Pankauskas. 

A. Tapinas socialiniame tinkle „Facebook“ ketvirtadienį kėlė klausimus VRK nariui, LSDP atsakingajam sekretoriui Justui Pankauskui dėl Lazdijų rajono savivaldybės lėšų panaudojimo. 

REKLAMA
REKLAMA

 „STT sprendimu prastas rytas socialdemokratams.

STT mane informavo, kad pradėjo dar du ikiteisminius tyrimus Kauno rajone ir Ignalinos rajone. Justai Pankauskai (jis – LSDP atsakingasis sekretorius, – red. past), primenu jūsų paties laišką, kad prasidėjus ikiteisminiam tyrimui, partijos nariai turi stabdyti narystes partijoje. Kada narystes stabdys Mindaugas Sinkevičius (Jonava), Valerijus Makūnas ir kiti Kauno rajono socdemai su rekordininku Vitkausku, Justu Rasiku ir kiti Ignalinos socdemai?

REKLAMA

Bet aš turiu klausimų ir pačiam VRK nariui, LSDP atsakingajam sekretoriui Justui Pankauskui. Išanalizavau jūsų, kaip Lazdijų tarybos nario dokumentus.

Kaip nutiko, kad 2021 metų balandžio 10 jūs pylėtės kurą Subačiaus  „Neste“ degalinėje 15:07 valandą ir atsiskaitėte kortele, kuri baigiasi 8252, o po minutės 15:08 jau pylėtės kurą ir atsiskaitėte kortele 8614. Balandžio 20 dieną pateikėt kuro čekį, apmokėtą dar kita kortele 9304.

REKLAMA
REKLAMA

Balandžio 25 dieną toje pačioje „Neste“ degalinėje penkis kartus per 6 minutes įsipylėt ir benzino, ir dyzelino – 16:57:07 dyzelinas (3 kolonėlė), 16:57:33 dyzelinas (4 kolonėlė), 16:58:47 dyzelinas (1 kolonėlė), 17:02:56 dyzelinas (3 kolonėlė) ir 17:03:26 benzinas (4 kolonėlė). Beje, visi už grynus išskyrus vieną, kur vėl nauja kortelė – 0549.

Tai tykojot prie kolonėlės ir p******t svetimus čekius?

Balandžio 26 dieną pateikėt čekį, apmokėtą kortele 7838 ir išmuštą Subačiaus gatvės Neste 10:55, po to teleportavotės į Liepkalnio 128A esančią degalinę ir ten 11:15 apmokėjote čekį kortele 8836.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Balandžio 30 dieną pateikėt du čekius, apmokėtus dar dviem skirtingom kortelėm - 0134 ir 5894.

Gegužės 6 pateikėt čekius, kad 14:54 atsiskaitėt „Neste“ degalinėje kortele 0884, 14:56 ten pat atsiskaitėt kažkokios įmonės kortele, o 20:12 jau pylėtės „Jozitos“ degalinėje ir atsiskaitėt kortele 0043.

Per nepilnas keturias savaites jūs pateikėt čekius, apmokėtus 11 skirtingų kortelių, o per pusantrų metų tarybos nario kadencijos iš viso pateikėt 24 skirtingas korteles.

REKLAMA

Ir, kaip įdomiai, Lazdijų tarybos nario veiklai reikalingas kuras beveik visas buvo pilamasis Vilniuje.

Ar turėtumėt kokį paaiškinimą tokių stebuklų ir teleportacijų, ar tiesiog ėmėt svetimus čekius ir „vogėt kaip prie Brazausko“?

Vilija Blinkevičiūtė, Vytenis Povilas Andriukaitis, Nerijus Cesiulis, Rasa Budbergytė, Juozas Olekas – gal įvertintumėt savo partijos atsakingojo sekretoriaus elgesį? Nes atrodo, kad nelabai atsakingai elgėsi.

Gera žinia Lazdijų merei Ausmai Miškinienei – jos čekiuose atradau ne 43, o tik 42 skirtingas mokėjimo korteles. Bloga – kad merė neabejotinai piktnaudžiavo išmokomis, greičiausiai turėjo savo kuro čekių tiekėjus, kurie per klaidą atnešdavo netgi benzino ir dyzelino čekius. Apie merę ir nesąžiningų politikų pilną Lazdijų tarybą – išsamus tyrimas šiandien po pietų“, – rašo A. Tapinas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų