Kvies į individualų kino teatrą vidury triukšmingos gatvės
„Mūsų „smegenų plovimo“ aparatą sudaro labai aukštos kokybės „Sony“ 3D akiniai, išorinį garsą slopinančios ausinės ir unikalaus dizaino krėslas. Užsidėję šiuos akinius ir ausines, akimirksniu iš šurmuliuojančios gatvės mugės pateksite į tylutėlį kino teatrą. Ausinės sulaikys visus garsus iš išorės, o prieš akis iškils didžiulis ekranas. Turėsime du tokios įrangos komplektus“, – pasakoja Justas Noreika, „Paysera“ produktų plėtros vadovas.
Šiame improvizuotame kino teatre bus rodomas 10 minučių specialus filmukas – smagus, koncentruotas ir įtraukiantis pasakojimas apie elektroninius pinigus, didžiulius bankų taikomus mokesčius, skirtumus tarp elektroninių pinigų įstaigų ir bankų, „Paysera“ teikiamas mokėjimų paslaugas.
„Filmukas turėtų būti įdomus tiems, kas nemėgsta švaistyti savo pinigų, kas domisi įvairiomis mokėjimų inovacijomis ar tiesiog nori išbandyti labai aukšto lygio 3D akinius ir tikrai kokybiškas ausines. Panašaus lygio įrangą naudoja reikliausi kompiuterinių žaidimų „gurmanai“. Mūsų žiniomis, Lietuvoje tokią turi vos keletas žmonių“, – sako J. Noreika. Išbandyti „Paysera“ smegenų plovimo įrangą galės apie 300 žmonių.
Pinigus palikite namie, pasiimkite telefoną
Šių metų Sostinės dienos ypatingos ir tuo, kad su visais Gedimino prospekte prekiaujančiais prekybininkais bus galima atsiskaityti be grynųjų pinigų. Užteks su savimi turėti išmanųjį telefoną.
Norint savo telefoną paversti elektronine pinigine, reikia atsisiųsti nemokamą „Paysera“ programėlę iš „Google Play“, „Apple Store“ ar „Windows Phone Store“ ir atsidaryti „Paysera“ sąskaitą. Į šią sąskaitą perveskite norimą pinigų sumą iš savo banko sąskaitos, įneškite grynuosius bet kuriame „Paysera“ pinigų įnešimo punkte arba susiekite su savo banko kortelės („Visa“, „Mastercard“, „Maestro“) sąskaita. Organizatoriai pataria tai atlikti namuose, bet bus galima padaryti ir šventės vietoje. Elektroninės piniginės kūrimas trunka tik kelias minutes.
Prireikus pagalbos ar norint įnešti pinigus į „Paysera“ sąskaitą galima užsukti į „Paysera“ palapinę arba kreiptis į visame Gedimino prospekte budėsiančias mobilias „Paysera“ konsultantų komandas. Atsiskaitant už visas prekes „Paysera“ pasiūlytu išmaniuoju būdu mažiausiai 5 proc. pirkinio sumos automatiškai grįš į pirkėjo „Paysera“ sąskaitą.
Pasak J. Noreikos, atsiskaityti išmaniuoju telefonu labai paprasta. Tai galima padaryti dviem būdais: skenuojant QR kodą arba naudojant „Bluetooth“ technologiją.
Pirmuoju atveju pirkėjui reikės nuskenuoti prekybininko QR kodą. Tada jo telefono ekrane atsiras mokėjimo langas su sutarta suma, pirkėjas patvirtins mokėjimą ir lėšos akimirksniu pasieks pardavėją.
Antrasis mokėjimo būdas – naudojant „Bluetooth“ – siūlomas labiau pažengusiems išmaniųjų technologijų naudotojams. Pirkėjas savo telefone pamatys mokėjimo langą su suderėta mokėjimo suma, kurią savo telefone-kasos aparate įves pardavėjas. Pirkėjui tereikės patvirtinti mokėjimą vieno mygtuko paspaudimu ir pardavėjas akimirksniu bus informuotas apie sėkmingą mokėjimą.