Skvernelis griežtas dėl Mažeikos leidimo medžioti lankais: gal nesuprantu, bet man atrodo nepriimtina

Šeštadienio vakarą premjeras Saulius Skvernelis savo „Facebook“ paskyroje trumpa žinute pakomentavo aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos sprendimą nuo 2022 metų įteisinti medžioklę lankais. Jis buvo griežtas.

„Pirmadienį su aplinkos ministru kalbėsiuosi dėl pasirašyto įsakymo, kuriuo jis leido medžioklę lankais. Gal aš kažko nežinau ar nesuprantu, bet man tai atrodo nepriimtina“, – rašė ministras pirmininkas.

Primename, kad aplinkos ministras Kęstutis Mažeika penktadienį pasirašė įsakymą, kuriuo įteisinama medžioklė miškuose lankais.

Įsakyme, kuriuo pakeičiamos medžioklės taisyklės, tarp leidžiamų naudoti įrankių ir priemonių įrašytas punktas apie medžioklinius lankus. Įsakyme nurodoma, jog papunktis dėl medžioklėje leidžiamų įrankių įsigalioja nuo 2022 metų balandžio.

Savo feisbuko paskyroje ministras pabrėžė, jog prieš įsigaliojant leidimui medžioti su lankais, bus įvertinta visa kitų šalių praktika.

„Tie kas perskaitė medžioklės taisykles nuo pradžios iki galo, perskaitė ir tai, kad medžioklė su lankais bus galima tik nuo 2022 metų balandžio, kai bus įvertinta užsienio šalių praktika, parengtos ir su visuomene išdiskutuotos atskiros taisyklės ir reikalavimai“, – rašo K. Mažeika.

Lanką medžioklėje naudoti buvo leidžiama iki 2004 metų, vėliau uždrausta.

Lankų naudojimo priešininkai teigia, jog tylus šūvio paleidimas palengvina galimybes brakonieriauti, tačiau šalininkai teigia, jog tyli medžioklė yra būdas apsaugoti aplinkinius gyventojus nuo šūvių triukšmo.


Rašyti komentarą...
G
Grazina
2020-05-09 19:01:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai dar iteisinkit visokius kapkanus,kilpas,nu zodziu,is didelio rasto ir neturejimo kas veikt,iseinam is krasto ir kuriami todel nesamoningi istatymai
Atsakyti
-3

b
bobute
2020-05-09 18:56:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai ministras tikras barbaras-zveri suzeis,jis pabegs ir kazkur mirtimi vaduosis,slykstus padaras,ji taip pasauti reiketu.Premjere vv,vyk lauk tokius kurie kaip kokie issigimeliai nori kankint zverelius,nes daug zinau atveju ka tai reiskia,mano a.a.tevelis buvvo miskininkas.
Atsakyti
-4

j
jura
2020-05-09 18:56:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau nezinot ka issigalvoti tai gal su ragatkemis pradekite medzioti kuo toliau tuo graziau vaiku zaidimai...tame SEIME
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų