• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

VIsuomenę suskaldžiusi „GO Vilnius“ reklama dalį susidomėjusių privertė pasigilinti, kas per įmonė sukūrė šią reklamą. Paaiškėjo, kad „GO Vilnius“ – tai Vilniaus savivaldybės įmonė, išlaikoma iš mokesčių mokėtojų pinigų. Joje iš 56 darbuotojų 50 yra laikomi „vadovais“, o gyvai į biurą pačioje sostinės širdyje jie privalo ateiti vos 3 dienas į savaitę.

VIsuomenę suskaldžiusi „GO Vilnius“ reklama dalį susidomėjusių privertė pasigilinti, kas per įmonė sukūrė šią reklamą. Paaiškėjo, kad „GO Vilnius“ – tai Vilniaus savivaldybės įmonė, išlaikoma iš mokesčių mokėtojų pinigų. Joje iš 56 darbuotojų 50 yra laikomi „vadovais“, o gyvai į biurą pačioje sostinės širdyje jie privalo ateiti vos 3 dienas į savaitę.

REKLAMA

Daugiau apie šią įmonę sužinojo TV3 laidos „Top 3“ žurnalistai.

Kasmet „GO Vilnius“ išlaikymui Vilniaus savivaldybė skiria po 11 milijonų eurų. Pinigai skiriami tam, kad būtų reklamuojamas Vilnius.

„Man kyla klausimas, ar iš viso reikalingi šitie žmonės, kai mes turime Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje 7 ar 8 etatus, kurie dirba su komunikacija ir reklama“, – kelia klausimus Vilniaus miesto tarybos narys Aleksandras Nemunaitis.

REKLAMA
REKLAMA

Pasirodo, šioje savivaldos įmonėje galima gauti nuo 2 iki 6 tūkstančių eurų siekiančią algą ir tik kelis kartus per savaitę pasirodyti darbe.

REKLAMA

„Jei jūs nueisite dienos metu į tas patalpas, tai kažin, ar ten rastumėt tuos 56 žmones. Tai vietoje jų, manau, rastumėte daug mažiau žmonių“, – tikina A. Nemunaitis.

„GO Vilnius“ vadovė Dovilė Aleksandravičienė paaiškina, kad įmonės darbuotojai dirba hibridiniu modeliu.

„Mūsų organizacijoje yra taikomas hibridinis darbo modelis, mes ateiname į darbą privalomai 3 kartus per savaitę, 2 dienas galima dirbti iš namų. Šiandien yra ta diena, kai turime darbuotojų, bet tikrai ne pilnas ofisas“, – sako D. Aleksandravičienė.

REKLAMA
REKLAMA

Tas ne pilnas ofisas yra įsikūręs prestižinėje Vilniaus biurų vietoje – Vilniaus vartuose. Kelis šimtus kvadratinių metrų ploto patalpos nuomos skelbimuose kainuoja apie 2–3 tūkstančius eurų per mėnesį.

„Kai ateina visi darbuotojai į darbą – pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais – tai čia būna užimtos visos patalpos ir visos darbo vietos“, – sako D. Aleksandravičienė.

Teigia, kad įmonei skiria per daug pinigų

Daugelį metų reklamos ir komunikacijos versle dirbantis kaunietis Šarūnas Jasiukevičius kraipo pečiais – už 11 milijonų per metus būtų galima išreklamuoti ir prikurti klipų ne tik apie Vilnių, bet ir Kauną, Klaipėdą, Raseinius ir kone visą Lietuvą. Nes tai, pasak jo, yra fantastiniai pinigai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Elementariai „Google“ buvo galim užpirkti reklamos už 11 milijonų eurų ir daug daugiau tų žmonių atvažiuotų, ir tą galėtų suvaldyti vienas žmogus“, – teigia Š. Jasiukevičius.

Vilniaus tarybos narys A. Nemunaitis įtaria, kad „Go Vilnius“ tai – partinė prieglauda saviems. Paprastai tariant, kai kokiam pažįstamui ar draugui reikia darbo, tai tas darbas ima ir atsiranda.

„Sklinda gandai, kad tai gali būti kaip kokia atskira prieplauka valdančiųjų partijų lojaliems nariams“, – gandais dalinasi A. Nemunaitis.

REKLAMA

Bet „Go Vilnius“ vadovė Dovilė Aleksandravičienė tokius kaltinimus atmeta, jos vadovaujama įstaiga esą nėra partinė kontora, o profesionalių darbuotojų įstaiga.

„Aš pati jokiai partijai nepriklausau. Apie tai, kiek darbuotojų priklauso kokiai partijai, aš informacijos neturiu. Mes esame laisvi demokratiški žmonės, tai visko gali būti“, – teigia D. Aleksandravičienė.

Iš 56 darbuotojų – 50 vadovų

56-iems „Go Vilnius“ profesionalams yra mokami atlyginimai, kuriems skiriama 2,5 milijono eurų per metus.

REKLAMA

„Jei Vilniaus savivaldybė tokią sumą skirtų kokiai reklamos agentūrai, tai būtų vienas didžiausių reklamos užsakovų Lietuvoje, lyginant su privačiomis kompanijomis“, – sako A. Nemunaitis.

„Kalbant apie tą atlyginimų lentelę, kuri dabar klaidžioja viešoje erdvėje, tai matosi, kad ten 46 vadovai ir vos keli darbuotojai, – paaiškina Š. Jasiukevičius ir prideda, – man sunku suvokti, kaip gauna darbą žmogus ir kas jį kontroliuoja, kai jam tas vaizdo klipas (naujausia „GO Vilnius“ reklama – aut. past.) yra gerai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Bet čia dar ne pabaiga – prie riebių algų metų pabaigoje yra pabarstomi nemaži priedai, o kokie jie – paslaptis.

„Priedai gali būti mokami metų pabaigoje, kai yra pasiekiami organizacijos nustatyti tikslai. Tai jie mokami, jei tikslai pasiekti. Pernai daliai darbuotojų priedų buvo išmokėta“, – sako D. Aleksandravičienė.

Daugiau apie tai sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

Laidą „TOP 3“ žiūrėkite pirmadieniais–trečiadieniais, 21 val. tik per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TOP 3“.

Ir konservai dar aiškina kad pinigu gynybai trūksta. Vagia masiškai ir be sentimentu.
O kiek tokių "orinių" valdiškų įmonių, viešų įstaigų ir t.t. yra viso Lietuvoje? Ir vietoj to, jog "susiveržtų diržus", keliami vis nauji mokesčiai ir taip spaudžiamiems mokesčių mokėtojams?
GoVilnius - tos pačios rankos, kaip ir Nacionalinis Stadionas. Įdomu, kiek tokių pinigų siurblių pristeigta Vilniuje ir kiei šitaip pavagiama tiek Lietuvos mokesčių mokėtojų, tiek ES pinigų. Oi susilauks šitie vagys Dievo bausmės.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų