• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienis laidoje „TOP 3“ bus spalvingas. Nuo laidos vedėjo Tomo Loibos „vagysčių“ didžiuosiuose prekybos centruose, smulkiųjų monetų atsisakymo ir Kaune savaitgalį praūžusios kačių parodos – žiūrovų laukia įsimintinas vakaras su TV3.

Pirmadienis laidoje „TOP 3“ bus spalvingas. Nuo laidos vedėjo Tomo Loibos „vagysčių“ didžiuosiuose prekybos centruose, smulkiųjų monetų atsisakymo ir Kaune savaitgalį praūžusios kačių parodos – žiūrovų laukia įsimintinas vakaras su TV3.

REKLAMA

Norėdami aplenkti eiles ar pirkdami vos keletą prekių, daugelis iš mūsų renkamės savitarnos kasas.

Tiesa, pastaruoju metu jas itin pamėgo ir ilgapirščiai. Didieji prekybos tinklai skaičiuoja, kad kartais per dieną čia fiksuojama net 50 sukčiavimo atvejų!  

Žmonių originalumui, rodos, nėra ribų: savitarnos kasose jie net ir akumuliatorius įsigudrina sverti kaip… svogūnus.

Laidos vedėjas bei reporteris Tomas, pasidabinęs nedidele slapta kamera, nusprendė atlikti eksperimentą – sukčiaudamas savitarnos kasose, jis pabandė „apvogti“ du prekybos tinklus.

REKLAMA
REKLAMA

„Eksperimentas yra suderintas su parduotuvės administracija. Apsauga žino, kad tądien sulauks nesąžiningo pirkėjo, bet nežino nei kaip atrodysiu, nei ką bandysiu nugvelbti, nei kada ateisiu. Taip, kaip ir su tikrais vagišiais“, – pasakos Tomas.

REKLAMA

Laidos vedėjo pirkių krepšelyje – pistacijos, krevetės, nealkoholinis alus ir kiviai. O kad visos prekės taptų kiek pigesnės, T. Loiba bandys pritaikyti ne vieną gudrybę.

Krevetes įmuš kaip obuolius, pistacijas – kaip svogūnus, o kiviai „netikėtai“ taps bulvėmis. Tuo tarpu alus liks alumi, tik kur kas pigesniu.

Ar įmanoma įvykdyti vagystę prekybos centre, kuriame ne tik dirba apsaugos darbuotojai, bet ir viską nuolatos stebi kameros? Ar užsidegs vagies kepurė? Ar Tomas bus pagautas? Tą išvysite jau šio vakaro laidoje. 

REKLAMA
REKLAMA

Antroje laidoje temoje – visas smulkiųjų pinigų kelias: nuo monetų kalyklos iki banko ar prekybos centro.

Po metų nebeliks 1 ir 2 centų monetų, tačiau, nors pinigas ir smulkus, skaičiuojama, kad nuo euro įvedimo, pamestų centų vertė sudaro 2 milijonus eurų!

Laidos žiūrovai sužinos, kaip jau netrukus vyks prekių krepšelio apvalinimas atsiskaitant, o taip pat išgirs, kokią įtaką tai padarys galutinei kainai.

Galiausiai paskutinė dienos tema pakvies nusikelti į savaitgalį Kaune vykusią kačių parodą.

Pastarojoje karaliavo kilmingos katės garbanotais antakiais ir ūsais arba kitaip – Devonšyro reksai. Iš viso parodoje buvo beveik 200 įvairiausių veislių kačių, atkeliavusių iš skirtingų šalių!

Laidos komanda išsiaiškino, kokios šiuo metu yra kačių kainos, ir kodėl taip išpopuliarėjo Devonšyro reksai. 

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Kam iš vis sugavota,
Kam iš vis sugavota,
manau, kad nepasiteisina, gaištamas laikas, daug klaidų, nesusipratimų, o nukenčia, kaip visada, pirkėjas. Nesipiktinu nei kiek, kad žmonės "pagudrauja", nes sąžinės jau seniai niekas nebeturi. Pradėkime nuo valdžios, dingsta 40 milijonų ir nieko, nes "niekas nieko nematė ir negirėjo", o valdžia tyli, gėdinga istorija seime su "čekučiais", tai pat nieko, Čmilytė kaip dirbo, t.y. kaip sėdi, taip tebesėdi, niekas nejaučia atsakomybės, taigi nesistebėkime, kad mes tokie.
Reikia vogti milijonais kaip lansbirkių gauja.
tie kas geria nealkoholinį alų,rūko elektronines cigaretes, dažniausiai pi-sa guminę bobą.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų