Įprasta, kad Lietuvos kurortuose apsilankoma norint pasikepinti kaitrioje saulėje ir pasidžiaugti jūros teikiama gaiva. Tačiau neatsiejama poilsio prie jūros dalis yra vietų, kur būtų galima skaniai pavalgyti, paieška.

Tačiau toli gražu ne visiems, patingėjusiems kuistis nuomojamo buto virtuvėje, pasiseka renkantis kavinę. Portalą Balsas.lt pasiekė pasipiktinusio skaitytojo laiškas apie vienus ne itin pavykusius pietus Šventojoje esančioje kavinėje „Po liepa“.

Druska ar maistas?

Balsas.lt skaitytojas pasakojo, kad į minėtą kavinę su dar dviem žmonėmis užsuko prieš keletą dienų. Suviliojo reklama: „Lietuviški patiekalai. Kviečiame skaniai pavalgyti“. Kadangi buvo apie 16 val., dienos pietų padavėja pasiūlyti nebegalėjo.

Kavinė Kavinė „Po liepa“ Šventojoje (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Teko rinktis iš įprasto meniu. Pasirinkimas buvo iš tiesų gausus, o kainos gana didelės, bet itin stipriai nesikandžiojo. Vienas iš valgančiųjų išsirinko kugelį su kiaulės ausimi (11 litų), kitas bulvinių blynų su mėsa (12 litų), o trečioji paprastų blynelių su varške bei kavos (12,5 litų).

REKLAMA

Po 15–20 minučių ant stalo atkeliavo blyneliai su varške. Netrukus padavėja jau nešė skaniai atrodančių cepelinų lėkštę. Palaukit, kažko nesupratau... Cepelinų??? „Mes neužsisakėme cepelinų!“. Padavėja lyg negalėdama tuo patikėti keletą kartu perklausė „Ar tikrai?“. Tikrai. Ne itin patenkinta ji sugrįžo į virtuvę...

Netrukus atkeliavo užsakytas kugelis. Po pirmų kąsnių įtarimų sukėlė ne iki galo iškepusios bulvės. Bet netrukus gromuliuoti maistą burnoje pasidarė dar sunkiau, nes kugelis buvo žvėriškai sūrus. Pasiteiravus, ar būtų galima gauti papildomai grietinės, padavėja atsakė, kad neverta, nes pora šaukštelių šio „stebuklo“ kainuos 3 litus.

Šmaikšti padavėja pridūrė, kad „galite pasiskolinti grietinės nuo draugo blynų su mėsa“. Humoras, aišku, sveikas dalykas, tačiau minėto draugo, kuris šiaip nėra prieš sūrų maistą, blynai taip pat buvo sunkiai valgomi. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į blogesnį. Maisto kokybė nebuvo vienintelis nemaloniai nuteikęs dalykas...

Užmušantis kvapas

Apsilankymas kavinėje įrengtame vyrų tualete taip pat paliko neišdildomą, o tiksliau tariant sunkiai „išvėdinamą“ prisiminimą.


Rašyti komentarą...
Bukit geri !
2012-07-09 23:04:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bukit geri,paaiskinkit man,ar turi teise laikrastis skelbti tokia naujiena,deti nuotraukas,nepatikrines faktu? O gal ,tikrai cia neteisybe? Idomu man,kaip cia yr
Atsakyti
0

t
toje kavinėje
2012-07-06 16:36:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš toje kavinėje paskutinį kartą valgiau prieš kokius 8 metus. Maistas buvo labai neskanus. Ir nuo to laiko daugiau ten nebeinu. Vadinasi net per ilgą laiką teigiamų permainų ten nėra.
Atsakyti
0

b
bix
2012-07-06 17:50:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiu klientu esu mates nors nedaug ,per 10 metu juos gerai pazystu tai toks gyvenimo budas kaip viskas ne taip.Kaip reikia po apsiskusio pasaziro purkst dezodoro nes gali ateiti nepatenkintas ponas.Jau geriau pelnas geriau buna mazesnis nei tokie ponai prota pi....a.Cia kaip kiaulem jovalo kuo pigiau ir kuo daugiau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų