Kaune palaidas šuo ketvirtadienį apkandžiojo šešerių metų mergaitei veidą.

 

„Būklė stabili, žaizdos gijančios. Tai yra kąstinės, šuns padarytos žaizdos, apimančios viršutinės lūpos, kairės veido pusės kampo sritį, visą nosies nugarinę dalį“, - žurnalistams sakė Kauno klinikų Veido ir žandikaulių klinikos gydytoja rezidentė Justina Servienė.

Taip pat mergaitė krisdama susižalojo dantį – jis pajudėjo iš vietos.

Mergaitei atlikta operacija. Ji ligoninėje praleis savaitgalį, tuomet greičiausiai bus išleista į namus. Pasak medikų, mergaitei nebuvo iškąsti audiniai, todėl jos sužalojimai nėra itin sunkūs.

Kol kas gydytojai neprognozuoja, ar mergaitei liks dideli randai – tai priklausys nuo to, kaip gis žaizdos.

„Ji yra bendraujanti, į klausimus atsako, nėra kažkokio blokavimo sutrikimo. Kalba normaliai, žino, kas jai atsitiko, leidžiasi gydoma. Šiuo metu jai yra fiksuojamas išmuštas dantukas“, – žurnalistams sakė veido ir žandikaulių klinikos vadovas Ričardas Kubilius.

Nelaimė įvyko ketvirtadienį apie 16 val. 35 min. Ryšių gatvėje esančio namo kieme. Medikams mergaitė pasakojo, kad ją užpuolė į kiemą atbėgęs nepažįstamas šuo. Nors kieme bėgiodavo ir daugiau šunų, jie vaikų nepuldavo, būdavo draugiški.

Kaip BNS sakė Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė, šuo buvo grąžintas šeimininkui. Policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo.

Pasak J.Servienės, su tokiais sužalojimais medikai susiduria dažnai, ypač jų padaugėja šiltuoju metų laiku. Nukenčia tiek vaikai, ties suaugę, dažniau, pasak medikų, šeimininkus apkandžioja savi šunys.

 

 


Rašyti komentarą...
.
.
2017-06-09 13:57:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didžiausia pabaisa tai tu, šunys po tavęs
Atsakyti
-2

M
Matas
2017-06-09 22:49:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki,man atrodo ,kad geriausia butu uzdeti antsnuki ir priristi tvirta pavadėli.

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų