Savaitgalio orai bus permainingi: spėsite ir įdegti, ir sušlapti

Penktadienį Lietuvą džiuginanti 23-25 laipsnių šiluma nežada trauktis ir savaitgalį. Naktį iš penktadienio į šeštadienį daugelyje rajonų laikysis 15-17 laipsnių šiluma. Kritulių nenumatoma. Mažai debesuota. Vietomis rūkas. Vėjas silpnas.

50

Su gera gaida prasidės ir šeštadienis. Pirmąją savaitgalio dieną gali sudrumsti tik trumpas lietus ir vietomis nugriaudėsianti perkūnija. O temperatūra kils net iki 27 laipsnių šilumos. Šilčiausia bus Kaune – 27 laipsniai, Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus laipsniu mažiau. Kiek vėseni orai šeštadienį pasitiks klaipėdiečius – 23 laipsniai.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Orai 24

Šeštadienio naktis bus kiek vėsesnė. Šiauliuose temperatūra nukris iki 13 laipsnių šilumos. Panevėžyje ir Vilniuje bus +14, Kaune +16, o Klaipėdoje net +17 laipsnių šilumos.

Tuo tarpu sekmadienį jau žadamas didesnis debesuotumas. Vilniuje šils iki 23 laipsnių, maža to sostinėje prognozuojamas ir lietus, galima perkūnija. Per perkūniją kai kur gūsiai 15 m/s. Kitur lietaus turėtų pavykti išvengti arba jis bus trumpalaikis. Aukščiausia temperatūra bus Kaune 25 laipsniai, Panevėžyje 22, o Šiauliuose ir Klaipėdoje 20 laipsnių šilumos.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Orai 23


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų