Savaitgalį stingdys šaltis: kitą savaitę jo liks mažiau – atkeliauja sniegas bei pūga

Šeštadienio dieną vyraus menkai debesuoti ar visai giedri saulėti orai, sniego nenumatoma. Menkai debesuotą naktį orai gana sparčiai šals.

89

Sekmadienį paryčiais vyraus jau 15–18 laipsnių šalčio, tačiau ten, kur ilgiau bus giedra, gali atšalti ir iki 20–21 laipsnio.

Šeštadienio dieną vakarinėje šalies pusėje bus 7–9, rytinėje 9–11 laipsnių šalčio.

„Kitaip tariant, artimiausią parą Lietuvoje bus gražūs žiemiški orai. Šeštadienio diena saulėta, bus nuo 7–9 šalčio vakaruose iki 9–11 rytuose“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

(89 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiema ir sniegas Vilniuje

Per kitas dvi paras Lietuvoje irgi bus graži lietuviška žiema. Sekmadienį numatomi menkai debesuota arba ir visai giedri orai, todėl sniego nesulauksime, bet šals dar smarkiau.

Naktį vyraus jau 17–19, šalies rytuose ir pietuose gali ir iki 22–24 laipsnių šalčio, dieną liks 9–11, pietuose kai kur 12–14 laipsnių šalčio.

Atrodo, sekmadienio naktis bus šalčiausia, nes pirmadienio naktį vyraus 16–18, pragiedrėjus vietomis iki 20–22 laipsnių šalčio, dieną jo liks maždaug 10–12 laipsnių.

Bet tai nelabai guos, nes sustiprės rytinių krypčių vėjas, todėl bus žvarbu, daug kur pustys, o į pietinius šalies rajonus atkeliaus ir sniegas bei pūga.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų