Šaltis aštrina nagus: temperatūra staigiai kris žemyn eismo sąlygas sunkins snygis

Sinoptikai praneša, kad artimiausiomis dienomis orai smarkiai atvės, kai kur pasnigs, pustys.

83

Penktadienį dieną nepastoviai debesuota. Daug kur trumpai pasnigs. Vietomis truputį pustys. Vėjas besikeičiančios krypties, 5–10 m/s. Aukščiausia temperatūra 1–6 laipsniai šalčio.  

(83 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiema sostinėje

Tuo metu šeštadienį vietomis truputį pasnigs. Vėjas nepastovios  krypties, nestiprus.

Temperatūra naktį 12–17, pragiedrėjus vietomis iki 20 laipsnių šalčio, dieną 6–11 laipsnių šalčio.

Keliuose yra slidžių kelių ruožų

Automobilių kelių direkcija informuoja, kad dėl buvusio ar besitęsiančio snygio sudėtingiausios eismo sąlygos šalies vakaruose – Klaipėdos ir Telšių apskrityse, taip pat dalyje Vilniaus, Kauno ir Alytaus rajonų. Čia kelių dangos šlapios, vietomis ir pagrindiniuose kelių ruožuose su puraus ar pažliugusio sniego provėžomis iki 10 cm. Alytaus rajone susiformavęs plikledis.

Likusioje Lietuvos dalyje pagrindinių kelių dangos šlapios arba drėgnos, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje išlieka slidūs, provėžoti, su prispausto ar pažliugusio sniego sluoksniu, yra ir apledėjusių kelių ruožų. Slidžius kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašoma būti atidžius ir neskubėti bei pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

Alytaus apskrityje vis dar yra sunkiai pravažiuojamų rajoninių kelių.

Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus apskrityse snygis, kitur be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 3 iki 15 laipsnių šalčio.

Dieną eismo sąlygas sunkins snygis

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur trumpai pasnigs. Vietomis truputį pustys. Vėjas besikeičiančios krypties, 5–10 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų