Rinkimų intriga: Skvernelis neskuba atsakyti, ar po rinkimų nori vėl tapti premjeru

Premjeras ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas Seimo rinkimuose Saulius Skvernelis neskuba pripažinti, kad yra partijos kandidatas į premjerus sėkmės rinkimuose atveju. Anot S. Skvernelio, apsisprendimas dar kartą tapti premjeru priklausytų nuo daug kintamųjų.

S. Skvernelis kritikuoja partijas, kurios prieš rinkimus skuba skelbti savo kandidatus į premjerus.

„Mes matome kai kurias politines partijas, kurios nominuoja kandidatus. Žinome, kad nei realiai, nei teoriškai tai nebus kandidatai. Tai yra tam tikras žaidimas prieš rinkėjus, kuris ne visuomet yra patikimas, sąžiningas ir atviras“, – žurnalistams trečiadienį kalbėjo S. Skvernelis.

Tiesa, jis pripažino, kad LVŽS gali jį laikyti kandidatu į premjerus, tačiau jo apsisprendimas priklausys nuo to, kokia bus valdančioji koalicija ir Vyriausybės programa.

„Tikrai nemanau, kad turėtų būti renkamasi iš vieno kandidato, kalbant apie galimą ministrą pirmininką. Dėl mano paties apsisprendimo priklausytų tikrai nuo daugybės sąlygų. Klausimas esminis, kokia tai būtų koalicija. Antras dalykas, kokia būtų Vyriausybės programa, – tai yra labai svarbu“, – patikino S. Skvernelis.

Tuo metu LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis antradienį žurnalistams sakė nematantis poreikio pakeisti premjerą, jei partijai pavyktų laimėti rinkimus.

„Mūsų Vyriausybė dirba tikrai gerai. Tas klausimas jau visos Europos yra įvertintas per skaičius. Šiandien būtų labai keista, jeigu mes šnekėtume apie ką nors kitą. Įvyks rinkimai, bus koalicijos kažkokios. 

Jeigu mes sudarinėsime koaliciją, tikriausiai ne vieni tą klausimą spręsime. To klausimo sprendime dalyvauja ir Lietuvos prezidentas. Mes tikrai turėsime pakankamai kandidatų į visas pozicija, jeigu galėsime į jas deleguoti“, – teigė R. Karbauskis.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
A
Aldona
2020-09-09 15:31:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne naujiena,tai būdinga Skverneliui.


Atsakyti
-5

U
Uztenka to arogantisko,
2020-09-09 15:48:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
cinisko ir pasiputusio"zodzio zmogaus".Jau dabar gyvename,kaip policineje valstybeje.Jei dar viena kadencija,tai valstybe taptu ne "kaip",bet realiai policine,diktaturine valstybe,nes matosi,kad link to ir einama.
Atsakyti
-9

V
Vija
2020-09-09 15:25:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neduok, Dieve, tokių premjerų
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų