Druskininkų meras ir buvęs Socialdemokratų partijos Druskininkų skyriaus pirmininkas Ričardas Malinauskas sako, kad iš partijos pasitraukus didžiajai daliai jo bendražygių, sprendimą dėl dalyvavimo kitų partijų veikloje žadama priimti balandžio pabaigoje. R.Malinauskas tikina, kad Druskininkų politikai jau sulaukė kitų partijų pasiūlymų.

„Taip (kitos partijos siūlė narystę - BNS), bet jų pasakyti nenorėčiau, nes kol kas daug tų siūlymų yra, apie tai buvo supažindinti mūsų žmonės, kokius turime pasiūlymus šiandien ir kokius žadame gauti ryt ir poryt, nes daug atvažiuoja svečių, visus priimame, su visais kalbame, esame kurortas, atviras visiems geranoriškiems žmonėms“, - BNS trečiadienį vakare, pasibaigus buvusių Socialdemokratų partijos skyriaus narių susirinkimui, sakė R.Malinauskas.

Jis kol kas teigė nenorintis vertinti, ar kitų partijų pasiūlymai yra rimti.

„Labai sunku pasakyti - nes kalbėti, diskutuoti ir analizuoti visada reikia ir po to daryti sprendimus. Ir tikrai norėčiau paneigti tuos teiginius, kad kažkas pasikarščiavo. Taip, esu karšto temperamento žmogus, bet tokių sprendimų nedarau greitai, karštai - jie ne tik kad buvo apsvarstyti mano paties, bet ir buvusioje Druskininkų LSDP skyriaus taryboje, ir sulauktas pritarimas iš visų narių“, - kalbėjo miesto meras.

REKLAMA

Planuoja ateitį

R.Malinauskas pranešė, kad kitame pasitarime balandžio pabaigoje galbūt bus priimtas sprendimus „apie darinius, jungimusis ar prisijungimus ar dalyvavimą kažkokioje kitoje veikloje“.

Paklaustas, ar buvę socialdemokratai Seimo rinkimuose rems šios partijos kandidatą Lazdijų-Druskininkų vienmandatėje apygardoje, R.Malinauskas teigė neatmetantis tokios galimybės.

„Šiandien buvo svarstomas tas klausimas ir buvo daug diskusijų - nei taip, nei ne negalėčiau pasakyti. Buvo svarstomi įvairūs kandidatai, išsakomos nuomonės, apie kuriuos mes jau žinome, bet ne visos partijos jau paskelbė - kai žinosime, priimsime galutinį sprendimą. Neatmetame ir šitos galimybės“, - BNS sakė Druskininkų meras.

Pasak jo, buvę partijos skyriaus nariai trečiadienį jokių sprendimų nepriėmė - kalbėta apie bendrą situaciją, pasikeista nuomonėmis, pasiūlymais. Pasak R.Malinausko, jis ir jo bendražygiai šiuo metu nemato grįžimo į socialdemokratų partiją galimybės, tačiau ateityje pozicija, anot jo, gali pasikeisti.

„Negalėčiau nei patvirtinti nei paneigti dėl grįžimo - gyvenimas bėga, kiekviena diena iškelia naujus iššūkius ir idėjas. Šiandien tokio klausimo nebuvo keliama, pagrindinis uždavinys - Druskininkai, jų ateitis ir mūsų bendruomenė, tikslas yra jungti ir vienyti bendruomenę, o ne ją skaldyti. Buvo vienas iš mano siūlymų - būtent dar kartą visiems pagalvoti, ir jeigu kažkas abejoja dėl savo žengto žingsnio, pakeisti sprendimą ir grįžti į skyrių“, - BNS kalbėjo R.Malinauskas.


Rašyti komentarą...
n
ne
2016-04-14 08:40:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikalingas jus, tamstele, niekam, toliau SAU kurkite gerove, o Lietuva palikite ramybeje!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų