Premjerą Skvernelį papiktino kalbos apie jo atleidimą: tai yra apgailėtina

Premjeras Saulius Skvernelis pareiškė, kad jo pavyzdys įrodo, kaip diskriminuojami vėžiu sergantys žmonės.

Pasak ministro pirmininko, vertinant jo sveikatos būklę ir galimybes dirbti „moralinis dugnas šalyje yra pramuštas“.

„Pagal kai kuriuos „apžvalgininkus“ vadinamus, jūsų kolegas ir politikus, kas apgailėtina labiausiai, tai mes matome puikiausią žmogaus diskriminavimo pavyzdį, susirgus onkologinei ligai“, – žurnalistams Vyriausybėje trečiadienį sakė premjeras.

„Jeigu aš būčiau pirmadienį, antradienį susirgęs sloga, gripu ar kaip kai kurie politikai gydęsis nuo alkoholizmo porą dienų, tai būtų viskas gerai buvę. Bet jeigu aš turiu atlikti tyrimus, kurių negalima atlikti Vyriausybės rūmuose ir pasiėmiau man priklausantį nedarbingumą septintą dieną per du su puse mėnesio gydymąsi, keliama problema ir sakoma, kad reikia premjerą atleisti, nes jis negali vykdyti savo pareigų“, – pridūrė jis.

Šios savaitės pradžioje S. Skvernelis buvo dvi dienas pasiėmęs nedarbingumą, dėl to buvo atšauktas jo susitikimas su Norvegijos premjere Erna Solberg.

Pasak jo, politikai ir politikos komentatoriai rodo pavyzdį kiekvienam šalies darbdaviui, kad žmogus su onkologine liga turi būtų atleistas, nes jis „yra kažkoks kitoks“.

„Kai tai daro apžvalgininkai, universitetų docentai, išreiškiantys Mykolo Romerio universiteto poziciją, aš taip suprantu, ar kolegos politikai, tai yra apgailėtina“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Pirmos stadijos limfoma sergantis premjeras teigė šią savaitę atliksiantis paskutinę chemoterapijos procedūrą.

„O tada žiūrėsiu, kaip norėsiu, jeigu norėsiu, pasiimsiu mėnesį, du mėnesius, savaitę poilsio, biuletenį, reabilitaciją. Aš turiu teisę sirgti, kaip kiekvienas Lietuvos Respublikos gyventojas“, – tvirtino ministras pirmininkas.

Prezidentas Gitanas Nausėda Vyriausybės vadovui dekretais leido pagal poreikį nebūti darbe iki lapkričio 8 dienos.


Rašyti komentarą...
P
Premjeras
2019-11-06 16:31:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
turi būti ekonomikos specialistas,o ne mentas iškeltas po Garliavos įvykių,o Prezidentas turi būti teisininkas,o ne bankininkas.
Atsakyti
-1

A
Augis
2019-11-06 21:35:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tą muzikantas,broilerių istorikas,grybe sovietų politekonomija baigusi, kubilas fizikos laborantas,tai pagal tave didėjo specai.
Atsakyti
0

p
pastorius
2019-11-07 01:04:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
pamatis visa situacija.o ka daryt paprastam zmogeliui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų