Prekių kainų parduotuvėse tyrimas: „Beveik visi tinklai prieš šventes pasididino pigiausių prekių kainas“

Pigiausių maisto produktų vidutinio krepšelio kaina Lietuvos parduotuvėse kovą didėjo, rodo kainas stebinčio portalo pricer.lt analizė. 

Palyginti su vasariu, pigiausių maisto produktų vidutinis krepšelis Lietuvos parduotuvėse brango 1,3 proc., tačiau buvo 7,1 proc. pigesnis nei pernai kovą ir siekė 54,99 euro.

„Beveik visi tinklai prieš šventes pasididino pigiausių prekių kainas prieš šventes, nes mano, kad pirkėjai mažiau kreipia į tokias prekes dėmesį“ , – pranešime teigė pricer.lt.

Tinklu su pigiausiu krepšeliu toliau lieka „Maxima“, padidinusi krepšelio kainą 0,85 euro iki 51,2 euro. Antroje vietoje – „Norfa“, kur krepšelio kaina paaugo  0,53 euro iki 52,3 euro. „Iki“ didino kainą 0,76 euro iki 53,6 euro ir buvo trečioje vietoje, „Lidl“ – 0,25 euro iki 54,7 euro ir liko ketvirtoje vietoje. Toliau rikiavosi „Rimi“, kur kainos augo 1,08 euro iki 55,9 euro, „E-Rimi“ – 2,11 euro iki 57,8 euro, o „Barbora“ mažino krepšelio kainą 0,53 euro, tačiau joje krepšelis buvo brangiausias ir siekė 59,4 euro.

Populiarių ir gerai žinomų Pricer.lt produktų vidutinio krepšelio kainų kovo analizė rodo, kad per mėnesį kaina pakilo 0,05 euro, bet buvo 1,53 euro (3,7 proc.) mažesnė už 2020 kovo mėnesio krepšelį.

Iš Pricer.LT stebimų 52 prekių kainų kovą brango 17, o pigo 33 prekės.  Labiausiai brango arbata, juoda duona, saulėgrąžų aliejus, pigiausi avižiniai dribsniai, pomidorų sultys.


Rašyti komentarą...
N
Nnnn
2021-03-31 09:01:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
A tie pastoviai apvagineja pirkėjus, susikelia kainas o po to padaro akcijas, o ten viskas daugiausiai prastos kokybės produktai, kurie prikišti įvairios chemijos
Atsakyti
0

A
AA
2021-03-31 09:20:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasveikinkim vienas kitą su savo pasirinkimo rezultatu: sunku ir nepakeliamu darbu šitai pavyko ponios Šimonytės vyriausybei. Gera dabar? Skanaus!
Atsakyti
0

P
Pilietė
2021-03-31 10:43:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mūdų prekybininkai neturi garbės kodekso.Liečia ir mažų parduotuvėlių savininkus.Pvz.Ulonų turgelis,msžas ir jaukus ,bet praeitą kartą pirkau daržoves.Ant šviežių morkų pundelių sudėtos suvytusių morkų pundeliai,tas pats ir su ridikėliais.Geriau kainą pakeltų,nei tokią nepagarbą rodytų sau.O mėsos skyriaus pardavėjos visada akmeniniais veidais.Kartą neiškentus,parodžiau apie antrekotą kabančius mėsgaliukus,tai gavau atsakymą: tai mūsų pinigėliai... komentaro užteko.Prekybos centre Rimi pasitaiko ,ne retai,fasuota mėsa ar žuvis netinkami naudojimui,nors galiojimo laikas nesibaigęs. Pandemijos metu maisto produktų prekybininkai nenuskurdo ir šventėm visada pateikia kainų " desertą"
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų