Prastas posėdžių lankomumas antradienį sutrukdė priimti bent penkis įstatymus, kurie buvo atidėti geresniems laikams - tai yra bus priimti tuomet, kai plenarinių posėdžių salėje susirinks ne mažiau nei 71 parlamentaras.
Seniūnų sueigos patvirtintoje darbotvarkėje iš ryto buvo numatyti teisės aktų priėmimai. Tačiau reikiamas Seimo narių skaičius posėdžių salėje buvo priimant tik trijų pirmųjų įstatymų pataisas, reglamentuojančias dviratininkų šalmų dėvėjimą, švyturėlių naudojimą bei politinės reklamos draudimą.
Pasiekus ketvirtąjį klausimą ir susiginčijus dėl Lygių galimybių įstatymo seimūnai iš pradžių salėje sėdėjo, bet nesiregistravo, o vėliau po truputį išsivaikščiojo. Ginčai kilo dėl to, ar reikia drausti diskriminuoti homoseksualus.
Konservatoriai, be kita ko, buvo nepatenkinti, kad parlamentarai nebuvo linkę pritarti jų partietės siūlymui bendrojo lavinimo ugdymo įstaigose leisti vaikų tėvams rinktis, kokioje religinėje dvasioje bus ugdoma jų atžala.
Darbiečių, Liberalų sąjūdžio bei konservatorių frakcijų atstovams išsivaikščiojus arba nesiregistruojant, įstatymas priimtas nebuvo.
Vėliau panašus scenarijus pasikartojo su Baudžiamojo kodekso pataisomis, kurios įteisintų draudimą prisiartinti prie nukentėjusio asmens bei smurtauti linkusius prasižengėlius įpareigotų dalyvauti specialioje elgesį keičiančioje programoje.
Kadangi posėdyje dalyvavo 57 seimūnai, o priėmimui reikia ne mažiau nei 71, tai pataisos priimtos nebuvo.
Antradienio posėdyje taip pat nepavyko priimti Nacionalinio saugumo pagrindų įstatymo pataisų, turėjusių karą keliuose įvardinti viešojo saugumo reikalu, Prezidento rinkimų įstatymo pakeitimų. Nieko nenutarta ir dėl vadinamojo Blokados fondo, kurio juvelyriniai dirbiniai turėtų atitekti Lietuvos nacionaliniam muziejui, o piniginės fondo lėšos būtų pervestos į valstybės biudžetą.