Po kraupios berniuko mirties Kelmės rajone paaiškėjo, kas vyko lemtingą dieną

Kelmės rajone privačiame tvenkinyje nuskendo aštuonerių berniukas. Daugiavaikę šeimą lankiusi socialinė darbuotoja sako, kad šešis vaikus auginanti moteris stokojo socialinių įgūdžių, tačiau negėrė, vaikais rūpinosi kaip išmanė. Lemtingąją dieną berniuką mama buvo atvedusi į kirpyklą, o po to jis išbėgo žaisti ir nutiko tragedija.

Netoli Kelmės Vileikių kaime aptvertas tvenkinys privačioje teritorijoje. Nė nepagalvotum, kad čia, kur sunku rasti plyšelį net lapei pralįsti, gali patekti mažas berniukas.

Deja, aštuonerių vaikas čia rastas nuskendęs. Daugiavaikė vieniša motina jauniausio iš šešių vaikų pasigedo vakare apie penktą. Iki tol mažasis visą dieną leido su mama ir broliais bei sesėmis – visi buvo atvažiavę į kirpyklą, šeimą čia buvo pakvietusi socialinė darbuotoja.

Grįžęs namo pavakare mažasis išbėgo žaisti į lauką. Mama jo pasigedo greit. Nesulaukusi sūnaus vakarieniauti, moteris telefonu pasiskundė socialinei darbuotojai, ši apskambinusi šeimos draugus ir vaiko ten neradusi, tuoj pat kreipėsi į policiją. Apieškoję aplinkinius miškelius ir pakrūmes pareigūnai nutarė apžiūrėti ir privatų aptvertą tvenkinį.

Keliama versija, kad vaikas tiesiog įkrito paslydęs. Kaimas mažai ką gali pasakyti apie vienišą motiną ir jos šešis vaikus. Jie čia atsikraustė palyginti neseniai, o be to, trobos viena nuo kitos – toli. Stasys sako, tik matęs pievomis bėginėjančius vaikus iš tolo, jie problemų nekėlė. O be to ir Stasio dukra, pasirodo, šių vaikų mokytoja apie juos atsiliepdavo tik gerai, ypač apie jauniausiąjį.

Socialinė darbuotoja užsiminė, kad vaikai kartais ir nepaklausydavo mamos. Gali būti, kad šį kartą aštuonmečio motina tiesiog nesugebėjo sužiūrėti ir įspėti apie pavojų. Vaikai jau buvo įpratę vaikštinėti vieni po miškus. Socialinė darbuotoja buvo įspėjusi motiną, kad tai nesaugu.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže:

 


Rašyti komentarą...
l
loreta
2017-07-22 09:54:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar galima smerkti mama , cia netinka pasakymas nesugebojo suziureti , juk toks skausmas mamsi , cia nelaime, augom ir mes vaikai ir eidavome ir i miska is prie vandens , tai nelaime kuri gali bet kuri is musu istikti.... uzuojauta mamai ir stiprybes...padeti reikia moteriai tokioje bedoje o ne smerkti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų