Pareigūnai sulaukė žaibiškos pagalbos: naujos žinios apie vaiką partrenkusį ir sprukusį vairuotoją

Praėjus beveik mėnesiui po baisios nelaimės Vilniuje, kurios metu sužalotas vaikas, policija kreipėsi į visuomenę pagalbos – vis dar buvo ieškoma iš įvykio vietos pabėgusio vairuotojo. Rezultatas pranoko visus lūkesčius – vairuotojas surastas per kelias valandas. 

10

2017-11-21 Vilniaus miesto gyventojas Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnams pateikė vertingos informacijos apie įvykį ir iš įvykio vietos pasišalinuso krovinino automobilio vairuotojo tapatybė buvo nustatyta.

Portalas tv3.lt primena, kad nelaimė nutiko dar spalio 27 d., apie 12.30 val., Vilniuje, A. Jakšto g. ir Gedimino pr. sankryžoje, baltos spalvos krovininis automobilis MERCEDES BENZ (tikslūs valstybinio numerio ženklai nežinomi) pravažiavo sankryžą degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir partrenkė vaiką, ėjusį degant leidžiamam šviesoforo signalui per pėsčiųjų perėją.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nelaimė Vilniuje - partrenktas vaikas, o vairuotojas pabėgo

Krovininio automobilio vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino.

Pasišalinusį automobilį užfiksavo LR teisingumo ministerijos vaizdo stebėjimo kameros.

„Liudytojus, galinčius suteikti informacijos apie iš įvykio vietos pasišalinusį vairuotoją ar krovininį automobilį, prašytume kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Administracinės veiklos skyriaus specialistę Vestiną Žvikaitę, Mėnulio g. 11, Vilniuje, tel. (8 5) 271 9554 arba el. paštu [email protected]“, - rašė policijos pareigūnai. 

 


Rašyti komentarą...
x
x
2017-11-24 23:34:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kam reikėjo mėnesį laukti, bandė ieškoti per būrėjas ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų