Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Įtariama, pirkėjo peršautas parduotuvės „Rimi“ apsaugininkas jau daugiau nei pusę mėnesio gydomas ligoninėje, jo laukia dar viena operacija.

Įtariama, pirkėjo peršautas parduotuvės „Rimi“ apsaugininkas jau daugiau nei pusę mėnesio gydomas ligoninėje, jo laukia dar viena operacija.

REKLAMA

Tuo metu įtariamasis toliau laikomas už grotų. Vilniaus miesto apylinkės teismas spalio 29 dieną dar mėnesiui pratęsė įtariamojo suėmimą.

„Suėmimas pratęstas iki gruodžio 3, skaičiuojant nuo lapkričio 3 dienos“, – BNS sakė teismo atstovė Gintarė Vosyliūtė. Prokuroras prašė suėmimą pratęsti ilgiau – dviejų mėnesių laikotarpiui – iki sausio 3 dienos.

Sužalotas apsaugininkas tebėra medikų globoje.

„Jo būklė gerėja, tačiau prireiks dar vienos operacijos ir tam tikrų procedūrų. Mes tikrai dar nežinome baigties. (Sužalojimai – BNS) yra labai sunkūs. Po operacijos turės paaiškėti, kiek reikės reabilitacijos, kaip greitai jis atsistos ant kojų“, – BNS sakė „Grifs AG“ Rinkodaros vadovė Rūta Juodeikė. 

Įtariamojo advokatas nekomentavo, ar skųs teismui kardomojo suėmimo pratęsimą.

„Mes nesusitaikom ir manom, kad tos nutartys dėl suėmimo yra nepagrįstos, bet plačiau mes nekomentuosim“, – BNS sakė įtariamojo advokatas Renaldas Baliūtis.

REKLAMA

Kaip skelbta, konfliktas dėl apsauginės veido kaukės nedėvėjimo kilo spalio 19 dieną Karoliniškėse, L. Asanavičiūtės gatvėje esančioje parduotuvėje „Rimi“.

Vėliau per konfliktą lauke pirkėjas panaudojo teisėtai laikomą „Glock“ pistoletą ir apsaugos darbuotojui peršovė kojas. 

1983 metais gimęs apsaugos darbuotojas buvo išgabentas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę,1979 metais gimęs įtariamasis buvo sulaikytas, ginklą paėmė policijos pareigūnai.

Nukentėjęs apsaugininkas yra ilgametis darbuotojas, saugos įmonėje dirbęs su pertraukomis.

„Jis yra labai geras darbuotojas, mes jį charakterizuojam kaip labai gerą darbuotoją, įvykio metu jis veikė profesionaliai, jis negalėjo numatyti tokių aplinkybių, numatyti tokios įvykių eigos yra neįmanoma. Mūsų įmonė jam yra numačiusi finansinių priemonių paketą, psichologinę pagalbą jam ir pagalbą jo artimiesiems, teisinę pagalbą. Mūsų įmonės istorijoje, kad prieš apsaugos darbuotoją buvo panaudotas ginklas, nėra buvę, visa mūsų bendruomenė yra šokiruota“, – BNS yra sakiusi R. Juodeikė.

Įmonė „Grifs AG“ Lietuvoje veikia 18 metų. Visi įmonės darbuotojai yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų