Pajūrio paplūdimiuose – minios žmonių: pareigūnai siunčia įspėjimą

Nors koronavirusas iš Lietuvos dar nesitraukia ir toliau nusineša gyvybes viena po kitos, bet Lietuvos pajūryje – masė žmonių. Pareigūnai įspėja gyventojus, kad laikytųsi karantino reikalavimų, nesibūriuotų, laikytųsi saugaus atstumo ir devėtų veido kaukes.

Savaitgalį naujienų portalo tv3.lt skaitytoja užfiksavo, kaip lietuvaičiai masiškai vaikšto po Klaipėdos paplūdimius. Policijos pareigūnai praneša, kad patikrinimai nuolat vykdomi, bet praėjusį savaitgalį pažeidimų paplūdimiuose nebuvo užfiksuota.

Palangos miesto Policijos komisariato viršininkas Algirdas Budginas tv3.lt teigia, nors pareigūnams Palangoje tenka patruliuoti dažniau nei įprastai, tačiau pajūryje karantino pažeidimų nebuvo nustatyta.

„Tiek viešųjų erdvių, tiek kontrolės postai veikia. Taip pat aktyviai kaip ir kiekvieną savaitgalį, taip ir šį dirbo pareigūnai. Parkai, paplūdimiai, visos viešosios erdvės buvo stebimos. Daugiausia buvo surašyti protokolai už judėjimo tarp savivaldybių pažeidimus ir aišku, kas nepaisė, KET irgi neišvengė atsakomybės“, – savaitgalio situaciją apibendrina A. Budginas.

Pareigūnai paplūdimyje sukelia šypseną

Palangos Policijos viršininkas juokauja, kad kartais paplūdimyje pasirodę patruliai žmonėms net sukelia šypseną, juk kas nenorėtų darbo metu pasivaikščioti prie jūros.

„Buvo atvejis, kai pareigūnai mūsų tiesiog pasirinko privažiavimo vietas ir išlipę iš mašinų paėjo į vieną ir į kitą pusę, įvertino ar yra būtinybė toliau stebėti, bet reikalo nebuvo.

Tiesiog žmonės su šypsena stebėjo, kaip pareigūnai lankosi vienose ar kitose vietose ir, jei būtų buvę pažeidimų, juos tikrai būtų užfiksavę“, – pasakoja A. Budginas ir prideda, kad paplūdimius pamėgę gyventojai visų karantino ribojimų laikosi, o kadangi prie jūros vietos daug ir atstumo laikytis nesunku.

Pareigūnas tikina, kad kartais policija Palangoje naudojasi ir iš anksto įrašytais garsiniais priminimais, taip skatindami dėvėti kaukes ir laikytis saugaus atstumo.

REKLAMA

„Mes turim tuos pačius, tik kiek pakoreguotus, įrašus, kuriuos leidome per pirmąjį karantiną, kad policija įspėja laikytis atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes.

Mes turime galimybę tuos įrašus leisti pagal pasirinktą vietą. Jeigu matome, kad pavyzdžiui Basanavičiaus gatvėje ar kitoje vietoje būriuojasi žmonės, tai tiesiog per savo garsiakalbius paleidžiame įrašą ir patruliai važiuoja mažu greičiu, kad visi žmonės išgirstų tą mūsų perspėjimą“, – komentuoja Palangos policijos komisariato viršininkas.

Dažniausi pažeidėjai – kertantys savivaldybės ribas

Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Andromeda Grauslienė tikina, kad per praėjusį savaitgalį nei Palangos nei Klaipėdos paplūdimiuose karantino pažeidimų nebuvo užfiksuota, tačiau net 38 automobiliai buvo neįleisti į kurortą.

„Palangoje pareigūnai intensyviai vykdo įvažiuojančiųjų kontrolę mobiliuose patikros postuose. Per šį savaitgalį – vasario 19-21 d. patikrinti 5894 automobiliai, į kurortą neįleisti ir protokolai dėl judėjimo tarp savivaldybių pažeidimo surašyti 38 ekipažams. Palangos paplūdimiuose karantino reikalavimų pažeidimų per savaitgalį užfiksuota nebuvo.

Klaipėdos miesto paplūdimiuose karantino reikalavimų pažeidimų taip pat nebuvo užfiksuota. Surašyti 4 protokolai dėl KET pažeidimų“, – komentuoja atstovė spaudai.


Rašyti komentarą...
D
Danutė ė
2021-02-24 12:44:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei draus prie jūros nueiti, tai nusikaltimas. Vadinasi valstybės vadovai nori greičiau atsikratyti Lietuvos piliečiais ir parduoti Lietuvą.
Atsakyti
-1

o
o ir
2021-02-24 12:37:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vel grasinimai...
Atsakyti
-1

L
Lietuvis
2021-02-24 13:22:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegu pareigunai prekybos centruose daro tvarka, o ne pajuryje, ten tai jie nosies nekisa, nes tikrai turetu kur pasireiksti, bet gi ten bus darbelio pakankamai, tai ne bobutes ar poreles miskeliuose gaudyt.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų