• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Klaipėdoje sekmadienį įvykus kraupiam nusikaltimui, kurio metu nušautas žinomas Kauno kriminalinio pasaulio veikėjas, o po to nusišovus ir pačiam šauliui, aiškėja, kad kulkos krito dėl meilės istorijos ir pavydo.

Klaipėdoje sekmadienį įvykus kraupiam nusikaltimui, kurio metu nušautas žinomas Kauno kriminalinio pasaulio veikėjas, o po to nusišovus ir pačiam šauliui, aiškėja, kad kulkos krito dėl meilės istorijos ir pavydo.

REKLAMA

Daugiau apie tai – TV3 laidoje „Top 3“.

Savaitgalį Klaipėdoje nutiko baisus įvykis – daugiabučio kieme, automobilyje, buvo nušautas vyras. Tikėtina, grįžęs iš naktinių linksmybių su kartu automobilyje buvusia moterimi. Galimas motyvas – žudiko pavydas. Įtariamas žudikas moters, kuri buvo automobilyje, buvęs vyras. 

„Tai reiškia, po skyrybų jis kaupė emocijas. Diena iš dienos nesugebėjo atsiverti, išsikalbėti ir, svarbiausia, atleisti kažko buvusiai žmonai“, – teigia santykių ekspertas, psichologas Darius Ražauskas. 

Nors informacijos apie šią tragiškai pasibaigusią dramą yra nedaug, Lietuvos kriminalinės istorijos žinovas, rašytojas Dailius Dargis neatmeta tikimybės, kad įtakos žiauriam poelgiui galėjo turėti narkotinės medžiagos ar net nusikalstamo pasaulio peripetijos. Juolab, kad auka praeityje teistas kaunietis Artūras Mockus.

REKLAMA
REKLAMA

Dailius Dargis priduria, kad Mockus nebuvo joks nusikalstamo pasaulio autoritetas, veikiau eilinis. 

„Kiek žinau, Klaipėdoje yra labai daug tokių jaunosios kartos gangsterių, nusikaltėlių, kurie vartoja būtent narkotikus ir jie tikrai gali daryt, ką nori. Ir būtent čia tokia akcija išsitraukti pistoletą, ar ten nušauti kitą žmogų, tai aš manau, jiems tai nieko nereiškiantis dalykas“, – sako D. Dargis. 

REKLAMA

Žiniasklaida skelbia, kad žudiko draugai feisbuke naktį matė nuotraukas, kuriose šaulio „eks“ leidžia laiką bare. Šias nuotraukas neva įkėlė pats šaulys. Jis galimai sekė savo buvusią žmoną, o ryte tykojo namo grįžtančios kompanijos. 

„Mato, kaip ji gerai leidžia laiką, kaip ji su kažkuo draugauja, kaip jai sekasi. Galbūt tas naujas draugas ten gražesnis, fainesnis, aukštesnis, jo mašina geresnė ir tai tada dar papildomai smogė tam na, sakykim, persekiotojui per jo ego“, – teigia Darius Ražauskas.

REKLAMA
REKLAMA

Ne pirmas atvejis

Vilniuje vos prieš trejetą metų buvo panaši situacija, kai vyras dėl santykių dramų nužudė moterį prabangiame automobilyje. Tai dar kartą įrodo, kad pavydas gali taip užvaldyti protą, jog efekto būsenoje žmogus nesupranta, ką daro. 

„Dažniausiai tokie žmonės, kurie taip pasielgia, ne visada, bet labai dažnai turi dar didelių psichologinių problemų iš vaikystės. Reiškia kažkokie nepatenkinti lūkesčiai, meilės trūkumas ar labai skaudžios tėvų skyrybos“, – priduria psichologas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dailius Dargis primena laikus, kai susišaudymai tarp gangsterių Lietuvoje buvo bene kasdienybė. Vienas iš priežasčių – moterys ir pavydas. Kartais užtekdavo tik pažiūrėti į kriminalinio šulo merginą, kad gautum smūgį į žandą arba kulką į kaktą. 

„Ir būdavo tie vakarėliai baigėsi tikrai kruvinom muštynėms arba kažkokiais konfliktais, arba netgi pasišaudymai. Praėjus tam tikram laikui po to pobūvių. Kaune ypač tokių atvejų yra labai daugybė buvę“, – prisimena D. Dargis.

REKLAMA

Neseniai Dargis perleido savo išpirkta knyga „Juodosios mafijos našlės“. Tai gangsterių moterų istorijos ir liudijimai. Tokios merginos kartais specialų sukeldavo pavydą savo mylimiems gangsteriams. 

„Vardais pavardėmis nenorėčiau kalbėti, nes kai kurie iš tų žmonių dar yra gyvi ir galbūt šiai dienai net atsitraukė iš kriminalinio pasaulio, bet buvę tokių atvejų. Tikrai ne vienas ir ne 2. Jų tarpe yra ir žymių atlikėjų. Tiesiog norėdavo pasirodyti, kad jos yra labai geidžiamos to vyro kitų draugų ar pažįstamų ir paskui sprogdavo tam tikri labai aršūs ir tokie kruvini konfliktai“, – sako jis.

REKLAMA

Nerašytos taisyklės

Egzistuoja ir dar vienas nerašyta taisyklė ir versija, kodėl šalia nusikalstamo pasaulio autoritetų ir kriminalinių veikėjų taip limpa išvaizdžios moterys. 

„Jos nori patikti tiems mačo vadinamiems gangsterių pasaulio asmenims, jos nori išskirtinio to gyvenimo, kitokio. Jom yra nuobodu gyventi su žmonėmis, kurie dirba verslo centruose ofisuose. Jos nori tų tokių „supermenų“ vadinamų, kuriuos gaudo ta pati mafija, policija. Ir tai, aišku, yra dažniausia moteris, kurios galbūt užaugo irgi tokiose skurdžiose aplinkose, be tėvo. Tai joms tas vyras asocijuojasi kaip su savotišku tėvu, kuris jų kažkada neaugino“, – sako D. Dargis.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Įsimylėjęs žmogus dažnai sunkiai savo protą su valdanti būtybe, todėl jei meilė klostosi ne pagal geriausią scenarijų arba yra be atsako, svarbiausia nekaupti piktų emocijų savyje. 

„Svarbu yra turėti gerų draugų, su kuriais mes nuolat išsikalbėtume savo gyvenimo nerimus, savo gyvenimo iššūkius ir savo gyvenimo stresus, kurie mus graužia iš vidaus, nes tikrai pavydas daugiau ar mažiau mus visus šiek tiek graužia ir tuos dalykus reikia išsikalbėti“, – pataria psichologas. 

Daugiau apie tai sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje. 

Laidą „TOP 3“ žiūrėkite pirmadieniais–trečiadieniais, 21 val. tik per TV3

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA: 

 

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TOP 3“.

Tegu saudosi. Negaila. tik lai su savimi pasiima ir tas kurvas - pasaulis apsivalys.
Klaipėda yra Klaipėda.. ten niekada nėra saugu, o ypač pietiniame rajone, net ir mafijozams. .ten gyvena visokio plauko žmonių.. puse sužverėjusiu rusakalbių.. narkomanų..ir grižę iš zonos
Pritariu Dargiui , kad tai eiliniai apsiruke narkomanai. Tikrieji nuteistų , korumpuotų gaujų lyderiai sėdi seime ir repetuoja kurdami įstatymus , skirdami savo teisėjus , savo komisarus. Landsbergio, ŠIMONYTES koalicijos partneriai . Lietuvos valstybes Seimo pirmininkė KGB dukra ČMILYTE- nuteistos, korumpuotos LIBERALŲ SĄJŪDŽIO gaujos vadeiva. Lietuvos valstybes Seimo vicepirmininkas Mazuronis - nuteistos, korumpuotos nusikaltėlių gaujos vadeiva. Nuteistos , korumpuotos Seimo gaujos kurią įstatymus visai LIETUVAI. Su jais, gaujų koalicijoje ,veikia Landsbergis , ŠIMONYTE, konservatoriai. Čia neišsipildziusi HENYTES svajonė.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų