• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kone per naktį išpopuliarėjusią alytiškę Kristiną Meseguer šiandien jau žino daugelis. O prabangusis jos „Mercedes Benz“ automobilis, arba tiesiog – „gelikas“ – tapo tokiu pat neatskiriamu jos prekės ženklu.

Kone per naktį išpopuliarėjusią alytiškę Kristiną Meseguer šiandien jau žino daugelis. O prabangusis jos „Mercedes Benz“ automobilis, arba tiesiog – „gelikas“ – tapo tokiu pat neatskiriamu jos prekės ženklu.

REKLAMA

Kas nutiko, kad moteris nutarė jį parduoti? Ir kodėl kaip pirkėją išsirinko verslininką Tautvydą Barštį, kuriam, šiaip ar taip, tai kelia juoką? Visa tai ir dar daugiau – jau šį vakarą, TV3 laidoje „TOP 3“.

Kaip laidoje atskleis alytiškė K. Mesegeur, nors prabangusis „gelikas“ jau tapo vizitine jos kortele, moteris jo vairuoti nebenori.

Priežastis – paprasta. 2022 metų automobilis jai tapo… per prastas. Vis dėlto įdomiausia, kad nors pati už šį automobilį mokėjo 250 tūkstančių eurų, moteris nutarė jį parduoti už… vieną milijoną eurų!

„Čia – kaip vynas, brangsta su metais. Tai į tą milijoną įeina „gelikas“, vardiniai numeriai ir plius – pasimatymas su manimi. Dabar yra visa eilė tų pirkėjų, tai net nežinau, gal reikia surengti kokį aukcioną...“ – planais dalinsis moteris.

REKLAMA
REKLAMA

O kadangi Lietuvoje nėra labai daug žmonių, kurie už automobilius galėtų mokėti po milijoną eurų ir daugiau, Kristina norėtų, kad jos automobilį apžiūrėtų ir galbūt juo susigundytų netoli Alytaus gyvenantis verslininkas T. Barštys.

REKLAMA

„Manau, kad jis tikrai norėtų pasimatymo su manimi... bet jis labai jau čiudnas“, – sakys moteris.

Tiesa, Kristinos santykiai su garsiuoju verslininku nėra patys geriausi. Garsenybės visai neseniai vienas kitam mestelėjo kandžių replikų.

Reaguodamas į kone kasdien kepamus Kristinos filmukus socialiniuose tinkluose, T. Barštys rėžė iš peties. O išgirdusi, ką apie ją šneka verslininkas, Kristina paliepė jam atsiprašyti. Deja, nesėkmingai...

REKLAMA
REKLAMA

„Ta mergelė su silikoninėmis krūtinėlėmis, ten – nieko natūralaus. Jei galėtų, tai ir į smegenis to silikono įsidėtų“, – apie atsiprašymus nė negalvoja T. Barštys.

Tad Tautvydas ne tik, kad nepirks Kristinos automobilio. Dar blogiau! Tokį automobilį jis panaudotų tik savo ūkyje – ten, kur, Barščio manymu, ir turi važinėtis toks už milijoną pardavinėjamas automobilis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Pas Barštį, žinai, žirgai iš „Rolls Royce“ valgo. Tai jai iki Barščio kaip iki mėnulio. Kokia kalba gali būti su chamine? Reikia chamiškai kalbėti ir elgtis. O jeigu jai pasakysiu „atsiprašau“, tai ji dar chamiškiau pradės elgtis“, – šio vakaro laidoje sakys verslininkas.

Kitoje laidos temoje – vienintelis lietuvis, gaminantis labai specifinius – sekso baldus.

Sūpynės, suoliukai ir laimės ratas…. Tai – ne smagaus vakaro terasoje atributai. Tai – sekso baldai, kuriuos gamina Edgar Mogilnickij, įkvėptas filmo „50 pilkų atspalvių“.

REKLAMA

Laidos komanda apsilankys tokių baldų gamybos ceche bei pasmalsaus, kas pirmieji visa tai išbando?

Galiausiai laidos žiūrovai išgirs ir apie legendinės Kanados dainininkės Celine Dion ligą – sustingusio žmogaus sindromą.

Ligai progresuojant, „Grammy“ laureatė tikisi sulaukti stebuklingo vaisto. Tačiau klastingai ligai nepasiduoda ir dabar. Apie visa tai – jau šį vakarą.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

o nuo ko tos bobos zubai tokie kreivi?
šita kvaiša garsi kuo? tuo kad turtingų senių kotus į burną ima?
Rado su kuo lygintis
Rado su kuo lygintis
Tatvydas pinigus uzdirbo o ne gavo uz pasinaudojima is seno kuino
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų