• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Alytiškė, geriau žinoma, kaip „blondė su geliku“, Kristina Meseguer atvirai pasakė, kodėl tautiečiai ją apkalbinėja ir kuria nebūtas istorijas apie tai, kad ji už 19 metų vyresnio Enrikės Meseguer ištekėjo tik dėl pinigų. Pasak jos, kaltas pavydas, kuris ir trukdo patiems gyventi pasiturinčiai.

Alytiškė, geriau žinoma, kaip „blondė su geliku“, Kristina Meseguer atvirai pasakė, kodėl tautiečiai ją apkalbinėja ir kuria nebūtas istorijas apie tai, kad ji už 19 metų vyresnio Enrikės Meseguer ištekėjo tik dėl pinigų. Pasak jos, kaltas pavydas, kuris ir trukdo patiems gyventi pasiturinčiai.

REKLAMA

Daugelį metų garsėjame pasaulyje, kaip gerų krepšininkų ir labai gražių moterų šalis, bet dabartiniais laikais dalis Lietuvos gražuolių nebenori būti tik gražiomis, nori būti ir garsiomis! Turėti tūkstančius sekėjų ir būti influencerėmis. Tačiau, kaip tą padaryt? Pristatome jums ponią Kristiną Meseguer. Alytiškę, kuri vos per mėnesį iš niekam nežinomos damos staiga tapo naująją Lietuvos žvaigžde.

„Per mėnesį atsirado 40 tūkstančių naujų sekėjų „Instagrame“, susikūriau „TikToką“, tai ir ten viskas auga, o norų saraše yra milijonas sekėjų, tai einu link to. Norėjau būti populiari, bet nežinojau, kaip tai padaryti, viskas atėjo automatiškai“, – apie savo sėkmę pasakojo K. Meseguer.

REKLAMA
REKLAMA

Sulaukia daug kritikos

Kristina turi hobį. Silpnybę, kuriai niekaip negali atsispirti – demonstruoti aplinkiniams, kokia ji yra graži ir kokia turtinga.

REKLAMA

„Aš natūraliai labai graži, nes gera genetika, mano mama ir močiutė labai gerai atrodo. Žinoma, kad mėgstu prabangų gyvenimą, aš nuo mažens gyvenau pakankamai gerai, mano tėvai uždirbo gerai, tai aš esu prie to pripratus, nenoriu nieko keisti, noriu gyventi labai prabangiai ir gerai“, – neslėpė žymi moteris.

Bet, kaip sakoma – savame krašte pranašu nebūsi. Todėl Kristina ėmė savo turtus ir grožį krauti į socialinius tinklus, kurti įvairiausius vaizdo įrašus.

REKLAMA
REKLAMA

„Padariau pirmą reels‘ą, kurį įkėliau balandžio 1 dieną, melų dieną. Jame parodžiau sąskaitą už šildymą, tai buvo 5500 eurų už padelio arenos šildymą. Labai žmonės užsikabino už to ir prasidėjo visokie pikti komentarai“, – pasakojo K. Meseguer.

Kristinai taip patiko kurti instagraminį turinį, kad nebegali sustoti. Kaip čia stabdysi, kai seka tūkstančiai sekėjų? Todėl pastarosiomis savaitėmis vaizdo įrašus kelia vieną po kito.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Staiga užklupęs populiarumas atnešė ne tik džiaugsmą. Kristiną ėmė atakuoti vyrai su įvairiausiais pasiūlymais.

„Vyrai kviečia į pasimatymus ir kavos. Tai aš klausiu, ar tu aklas, ar kas tau yra? Ar nematai, kad aš ištekėjusi? O man atsako: na ir kas, ar tai trukdo? Tai, koks vyrų mentalitetas – liūdnoka“, – atviravo nuomonės formuotoja.

Vyrą teko įkalbinėti

Gražuolės širdį prieš keletą metų užkariavo labai turtingas verslinininkas iš Ispanijos Enrikė.

REKLAMA

„Mes virš dviejų metų kartu, susipažinome Barselonoje per pažinčių programėlę. Jis – pats geriausias vyras mano gyvenime. <...> Metų skirtumas yra 19 metų, bet tai man visiškai netrukdo, tačiau matom, kad kitiems tai trukdo. Komentarų sulaukiame labai daug, bet į juos nekreipiame dėmesio, o gyvenam savo gyvenimą ir viskas“, – tikino K. Meseguer.

Kristinos vyras iš pradžių buvo nelabai patenkintas, kad jo mylimoji nori puikuotis prabangiu gyvenimu, bet alytiškės žodis buvo paskutinis.

REKLAMA

„Aš esu kitokia ir aš mėgstu tą parodyti, tai mes šituo atveju pykomės, nes jis nenorėjo, kad aš rodyčiau, bet aš jį nugalėjau, aš paėmiau viršų ir viskas“, – pasakojo socialinių tinklų žvaigždė.

Negalvokite, kad Kristina yra ta moteris, kuri sėdi vyro piniginėje. Nieko panašaus. Kristina užsidirba pati – turi padelio areną, grožio saloną, o užkalusi krūvas eurų, perkasi viską, ko širdis geidžia.

„Taip, jis turtingas vyras, bet aš pati uždirbau gerai, tai man nereikia vyro, kurį aš išlaikyčiau, tai ir ieškojau vyro, aukštesnio už save visame kame, stipresnio, tai čia normalu, tikrai“, – tikino ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Papasakojo, kaip prašo dovanų

Žinoma, Kristinos vyras irgi nesėdi rankų sudėjęs, lepina savo mylimą moterį. O tam, kad Enrikei nereiktų galvoti, ką jai padovanoti, alytiškė sugalvojo būdą, kaip pasakyti, kokios dovanos nori čia ir dabar.

„Kai norėjau žiedelio, tai kračiau savo pirštuką ir gavau, po to kračiau rankytę, tai gavau „Rolex“, o dabar kratau kitą rankytę, nes noriu „Cartier“ apyrankių, tai nežinau, ar pats susiprotės, ar pačiai reikės nusipirkti“, – atviravo K. Meseguer.

REKLAMA

Visai neseniai Enrikė Kristinai padovanojo daugiau nei 200 tūkstančių kainuojantį džipą Mersedes, liaudyje vadinamą „geliku“.

„Ir aš mėgstu ir mano vyras mėgsta, geras, galingas, brangias, įspūdingas ir akį traukiančias mašinas“, – neslėpė moteris.

Pavyduoliai taip pavydi, kad ėmė apie Kristiną skleisti įvairiausias paskalas.

„Moterys man pavydi formų ir tokio gero gyvenimo, kokį aš gyvenu. Bet nereikia pavydėti, reikia mokėti džiaugtis kito sėkme, tada ta sėkmė ateis ir pas tave. Kadangi lietuviai yra žiauriai pavydūs, jiems niekas ir nesiseka. <...> O didžiausi mano heiteriai –vyrai, kurie sako, kad aš ištekėjau dėl pinigų“, – pasakojo K. Meseguer.

REKLAMA

Tačiau netrukus Alytus ir Lietuva gali netekti savo naujos žvaigždės, nes Kristina Meseguer žada emigruoti ir vėl, ten, kur šilčiau.

Laidą „TOP 3“ žiūrėkite pirmadieniais–trečiadieniais, 21 val. tik per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TOP 3“.

Net įšsigandau, kad pasirodo visos gražuolės vieno veido. Kaip tai įmanoma?
Žinom ką tu paėmiai:D
prostitutine sliundra.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų